Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wydzielono z tematu 3366110

pgkr1 12 Sie 2017 20:32 30 6
  • #1 12 Sie 2017 20:32
    pgkr1
    Poziom 9  

Przepraszam nie będę więcej odpowiadał to jest wprowadzenie dla chętnych i ciekawych a nie wszechwiedzących.Jak wiesz to się nie wtrącaj z niedorzecznościami.

• #2 12 Sie 2017 22:27
    Kurtka na wacia
    Poziom 18  

Ha Ha. Dobra OK. Nie będę się wtrącał. Znajdź wykonawce generatora impulsów. Może skontaktuj się z wielkim elektronikiem z Akademii Pana Kleksa. :D

• #3 13 Sie 2017 09:58
    Strumien swiadomosci swia
    Poziom 43  

pgkr1 napisał:
    to jest wprowadzenie dla chętnych i ciekawych

Najpierw trzęsienie ziemi a potem ciśnienie narasta... Nie kolego Twoje wprowadzenie jest może i ciekawe ale dla naiwnych nieuków. Co przeglądali fejsa na Maszynach elektrycznych.

pgkr1 napisał:
    Poszukuję generatora impulsów. Impulsy przesunięte względem siebie o 120 stopni.
    Zrób sobie licznik dziesiętny liczący do 2, sterowany z NE555 i zasil każdą fazę tym sygnałem po wzmocnieniu na tranzystorach.

• #4 13 Sie 2017 11:30
    pgkr1
    Poziom 9  

Ja chcę pokazać jak można korzystać z jednego sposobu pozyskania wolnej energii. Są inne.
    I wykorzystania zamiast silnika spalinowego Wprowadziłem ten temat żeby chcący korzystać z tego co niektórzy ukrywają. Nie zmuszam nikogo do czytania i oglądania tym bardziej, jak nie jest się zainteresowany. A wszechwiedzącym proponuje iść do apteki i kupić pięć gram sapiensi a jak jest na receptę to iść po receptę.

• #5 13 Sie 2017 11:57
    Rzuuf
    Poziom 43  

pgkr1 napisał:
    ... iść do apteki i kupić pięć gram sapiensi ...
    Byłem, powiedzieli, że nie mają, bo cały zapas wykupił pgkr1!

• #6 13 Sie 2017 12:15
    Strumien swiadomosci swia
    Poziom 43  

pgkr1 napisał:
    I wykorzystania zamiast silnika spalinowego

Ok i ostatnie pytanie czemu bym miał wykorzystywać ciężki silnik elektryczny zamiast spalinowego?

• #7 13 Sie 2017 12:41
    Rzuuf
    Poziom 43  

pgkr1 napisał:
    ... do napędu silnika ...
    Silnika się nie napędza!
    Normalnie - to silnik napędza coś ...
    Silnik się zasila (jakąś energią, np. elektryczną lub chemiczną (paliwo), a on to przetwarza na mechaniczną).
    Strumien swiadomosci swia napisał:
    ... czemu bym miał wykorzystywać ciężki silnik elektryczny ...
    Aaaaa, tu jest cały smak: aby wykorzystać wkładką antygrawitacyjną (wynalazek w przygotowaniu). Dopiero z ciężkim silnikiem potrzeba wkładki staje się oczywista!

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME