Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Allview P6 Energy lite Zaginione konto Google

PauloOp23 13 Sie 2017 14:37 471 5
  • #1 13 Sie 2017 14:37
    PauloOp23
    Poziom 11  

Witam

Wszedłem w posiadanie telefonu Allview P6 Energy lite, po bracie. Aby wywalić jego wszystkie dane zrobiłem Wipe Data/Factury Reset.

Po ponownym uruchomieniu pojawia się wybór języka następnie połączenie sieciowe i konto Google. I tu pojawia się problem gdyż telefon chce konto które było wcześniej powiązane z tym telefonem. Problem polega w tym że brat niema zielonego pojęcia która konto,jaka nazwa a już tym bardziej jakie było hasło.

Wiem że są opcje na wyłączenie i reset tego tylko że nie umiem się dostać do ustawień w telefonie bo po za tym co wcześniej pisałem nic innego nie da się zrobić.

Bardzo proszę o pomoc.

• Pomocny post
    #2 13 Sie 2017 14:58
    marcin7904
    Poziom 18  

Próbowałeś tego:

Link

• #3 13 Sie 2017 18:04
    PauloOp23
    Poziom 11  

Dzięki za zainteresowanie tematem
    Próbowałem chyba wszystkie opcje z YouTube. We wszystkich filmach jest opcja wejścia w menu poprzez funkcje Asist lub poprzez kod z połączenia. Ktoś też pokazuje że można wysunąć od dołu menu z ustawieniami. U mnie te opcje nie działają.
    Nie potrafię dotrzeć do ustawień telefonu aby wykluczyć tamte konto Google.
    Dodano po 1 [godziny] 22 [minuty]:
    Ma ktoś jakieś pomysły? Przeszukałem cały internet i niema nawet słowa o takim przypadku.
    Dodano po 1 [godziny] 37 [minuty]:
    Już wiem gdzie popełniłem podstawowy błąd. Przywróciłem ustawienia fabryczne bez wcześniejszego usunięcia konta Google. Teraz gdy nie znam nazwy ani hasła nie umiem go przywrócić.

Proszę o pomoc bo mam zablokowany telefon.

• Pomocny post
    #4 13 Sie 2017 22:05
    marcin7904
    Poziom 18  

Myślę że to powinno pomóc: Link
    Bo wspomniany model jest na układzie Mediatek MT6735

• #5 14 Sie 2017 16:48
    PauloOp23
    Poziom 11  

Może by pomogło tylko że mam problem ze zdobyciem tego programu GSM Aladdin Key V2 1.34 co znajdę jakieś źródło to albo nie działa albo jest to jakaś lipa. Nie jestem na tyle biegły w angielskim i nie wiem też skąd pobrać sterowniki do tego telefonu.
    Pomógł by ktoś ale tak łopatologicznie?

• #6 15 Sie 2017 12:40
    PauloOp23
    Poziom 11  

Problem zażegnany.Telefon udało się wyczyścić z pomocą komputera.Nie było łatwo ale się udało. Wszystkim bardzo dziękuję za wszelaką pomoc.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME