Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Allview P6 Energy lite Zaginione konto Google

13 Sie 2017 14:37 2853 5
 • Poziom 11  
  Witam

  Wszedłem w posiadanie telefonu Allview P6 Energy lite, po bracie. Aby wywalić jego wszystkie dane zrobiłem Wipe Data/Factury Reset.

  Po ponownym uruchomieniu pojawia się wybór języka następnie połączenie sieciowe i konto Google. I tu pojawia się problem gdyż telefon chce konto które było wcześniej powiązane z tym telefonem. Problem polega w tym że brat niema zielonego pojęcia która konto,jaka nazwa a już tym bardziej jakie było hasło.

  Wiem że są opcje na wyłączenie i reset tego tylko że nie umiem się dostać do ustawień w telefonie bo po za tym co wcześniej pisałem nic innego nie da się zrobić.

  Bardzo proszę o pomoc.
 • Pomocny post
  Poziom 24  
  Próbowałeś tego:

  Link
 • Poziom 11  
  Dzięki za zainteresowanie tematem
  Próbowałem chyba wszystkie opcje z YouTube. We wszystkich filmach jest opcja wejścia w menu poprzez funkcje Asist lub poprzez kod z połączenia. Ktoś też pokazuje że można wysunąć od dołu menu z ustawieniami. U mnie te opcje nie działają.
  Nie potrafię dotrzeć do ustawień telefonu aby wykluczyć tamte konto Google.
  Dodano po 1 [godziny] 22 [minuty]:
  Ma ktoś jakieś pomysły? Przeszukałem cały internet i niema nawet słowa o takim przypadku.
  Dodano po 1 [godziny] 37 [minuty]:
  Już wiem gdzie popełniłem podstawowy błąd. Przywróciłem ustawienia fabryczne bez wcześniejszego usunięcia konta Google. Teraz gdy nie znam nazwy ani hasła nie umiem go przywrócić.

  Proszę o pomoc bo mam zablokowany telefon.
 • Pomocny post
  Poziom 24  
  Myślę że to powinno pomóc: Link
  Bo wspomniany model jest na układzie Mediatek MT6735
 • Poziom 11  
  Może by pomogło tylko że mam problem ze zdobyciem tego programu GSM Aladdin Key V2 1.34 co znajdę jakieś źródło to albo nie działa albo jest to jakaś lipa. Nie jestem na tyle biegły w angielskim i nie wiem też skąd pobrać sterowniki do tego telefonu.
  Pomógł by ktoś ale tak łopatologicznie?
 • Poziom 11  
  Problem zażegnany.Telefon udało się wyczyścić z pomocą komputera.Nie było łatwo ale się udało. Wszystkim bardzo dziękuję za wszelaką pomoc.