Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JVC - RADIO JVC KD-X330BT podłączenie w samochodzie by pamiętało stacje

Makary-96 13 Sie 2017 16:48 435 2
  • #1 13 Sie 2017 16:48
    Makary-96
    Poziom 2  

Cześć. A mianowicie mam pytanie posiadam radio jak w tytule RADIO JVC KD-X330BT i sprawa jest taka. Radio mi nie zapamiętuje np:fal czy tez muzyki i cały czas od początku sie zaczyna i też chce żeby mi działało bez kluczyków. Poczytałem sb w internetach,że to prosta sprawa czerwony i żółty kabelek ze sb połączyć i będzie zapamiętywało radio no i będzie grało bez kluczyków ale to nie jest takie łatwe. :) Wyjąłem radio ale na czerwonym i zółtym kablu na samym środku jest tak jakby bezpiecznik i jeszcze tego mało z czerwonego wychodzi drugi kabelek i wisi tak po prostu. I moje pytanie jest takie czy w tej sytuacji można wyciąć ten bezpiecznik? Dołaczam foto. z tymi kabelkami Czy po prostu podłaczyć zółty kabelek z tym drugim kabelkiem czerwonym? . Czekam na pomoc. Pozdrawiam! JVC - RADIO JVC KD-X330BT podłączenie w samochodzie by pamiętało stacje

• #2 13 Sie 2017 17:14
    Heinzek
    Specjalista Sieci, Internet

te przezroczyste "coś" to nie bezpiecznik tylko złączka. Jak pociągniesz to kabel się rozłączy.
    Samochód masz pewnie z grupy VW które mają "zamieniony" + po stacyjce ze stałym +12V.
    Używając tych złączek możesz zamienić kable czerwonym z żółtym i wtedy radio będzie pamiętało stacje itp ale można je będzie słuchać tylko przy włożonym kluczyku/włączonym zapłonie.
    Druga opcja to złączenie przewodów żółtego i czerwonego z radia i połączenie ich do żółtego w kostce ISO. Wtedy radio będzie grało "zawsze".

• #3 13 Sie 2017 18:01
    Makary-96
    Poziom 2  

He,dzięki za pomoc zrobiłem tak jak napisałeś i wszystko gra i buczy.
    Dzięki. 😂

K O N I E C.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME