Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A3? Lepszy wybór - Inne opcje samochodów do 20 tyś zł

Brzegu 13 Sie 2017 19:27 981 4
  • #1 13 Sie 2017 19:27
    Brzegu
    Poziom 2  

Witam,
    Jestem zainteresowany kupnem audi a3 8p.
    Mój budżet to 20 tyś zł +/-.
    Trochę sie juz naczytalem i wiem, że za te pieniądze można dostać lepsze autko, młodsze i tańsze w eksploatacji.
    Nie wykonuje autem duzego dystansu. Powiedziałbym, że max 15 tyś km rocznie. Do pracy mam 10km.

Stad moje pytanie czy zaproponujecie mi jakieś modele w tym przedziale cenowym. Mysle ze jednak benzyna min te 100 kucykow im wiecej tym lepiej. Raczej hatchback wlasnie zblizona sylwetka do audi a3, ale jestem otwarty również na inne propozycje. Tylko bez kombi.

0 4
  • #2 14 Sie 2017 01:54
    Kantylena
    Poziom 14  

Problem tylko taki że w A3 8P ze świeca szukać dobrych polecanych benzyniaków.
    TDI raczej nie dla Ciebie.

Wybierzesz 1,6 mpi - no ok ale silnik rodem z Golfa III, mułowaty, pali sporo, dynamika przeciętna, masz Audi A3 a objedzie Ciebie Fabia w mocniejszej wersji TSI.
    Szkoda kasy na takie auto.
    Niby mozna wybrać 2,0 FSI, tylko tutaj bywa drogo bo wtrysk bezpośredni i czasem zawali się nagarem i trzeba czyścić, poza tym tez swoje spali.
    1,8 TSI czy 2,0 bym unikał jak ognia.

1,9 tdi nie dla Ciebie, za małe przebiegi.

A może lepiej cofnąć się i kupić wypasione A3 8L polift? 1,8T 4x4? Założyć lpg i śmigac?

Jak ma być coś innego to ode mnie Astra H 1,8 ewentualnie Fiat Bravo 1,4 T-jet powinno być w zasięgu ręki a zdecydowanie lepiej pojedzie od A3 1,6 mpi które chyba będzie najlepszym wyborem w generacji 8P

0
  • #3 14 Sie 2017 09:41
    Brzegu
    Poziom 2  

Właśnie Astra H to mój drugi faworyt. Wersja dwu drzwiowa GTC.
    Na pewno wolałbym go w 1.8, a co powiesz o 1.6?

0
  • #4 14 Sie 2017 15:24
    wichurewicz
    Poziom 24  

1.6 w Astrze pali niemało i nie jeździ jakoś rewelacyjnie.

0
  • #5 19 Sie 2017 21:51
    reneeww
    Poziom 11  

Bmw e90 w wersji benzynowej i jeśłi ma być tanio to lpg. Ale tu musiałbyś celować w wersje przedliftową która nie ma bezpośredniego wtrysku.

0