Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

RMCTPH1AP1 - Uszkodzony pilot Smart Remote

15 Sie 2017 15:22 1644 7
  • Poziom 15  
    Witam
    Po upadku z niewielkiej wysokości inteligentny pilot samsunga przestał działać. Dioda IR jest sprawna (po podaniu napięcia bezpośrednio na nią) , jednak nie świeci po wciśnięciu przycisku. Miał może ktoś do czynienia z takim przypadkiem i może mi powiedzieć co uległo wtedy awarii?

Takie piloty są drogie i chciałbym uniknąć kupna nowego.

Z góry dziękuję
    Pozdrawiam

RMCTPH1AP1 - Uszkodzony pilot Smart Remote RMCTPH1AP1 - Uszkodzony pilot Smart Remote RMCTPH1AP1 - Uszkodzony pilot Smart Remote
  • Poziom 14  
    Sprawdź taśmę od panelu z przyciskami, jeśli masz możliwość użyj hot air przy scalakach to pierwsze co mi przychodzi na myśl jak uszkodził się po upadku.
  • Poziom 2  
    Czy udało się naprawić pilota?
  • Poziom 15  
    Witam. Wysłałem go do serwisu. Naprawa nieodpłacajna. Pęknięcie wewnątrz scalaka
  • Poziom 2  
    A działał Panu dotyk ? Generalnie pytam dlatego że mój upadł i ukruszyl się w środku plastik przy płytce z dotykiem i gdyby ta część byla u Pana ok to bym chętnie odkupił pilota

Dodano po 11 [minuty]:

Chodzi mi o coś takiego. Jak widać u mnie jest ukruszony kawałek.
  • Poziom 15  
    Oddałbym go Panu ale niestety zostawiłem go w serwisie
  • Poziom 2  
    Szkoda wielka :) bo jak Pan słusznie zauważył ceny tego pilota są jakieś niepoważne... i tak szukam szukam i ciężko coś znaleźć za jakieś rozsądne pieniądze :) nie mniej dziękuję za informację i szkoda że Panu też się nie udało naprawić :)
  • Poziom 15  
    Dziękuję. Ceny faktycznie kosmiczne. Pilot w cenie używanego telewizora. Powodzenia w naprawie.