Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tablet do nawigacji i niczego więcej

matti0010 16 Sie 2017 17:23 783 10
  • #1 16 Sie 2017 17:23
    matti0010
    Poziom 11  

Witajcie,

wiem, że jest już wiele podobnych tematów lecz często są sprzed kilku lat. Poszukuję tabletu, który będzie tylko do nawigacji w samochodzie. Chcę tam wsadzić kartę SIM z pakietem internetu i tyle. Korzystać będę z podstawowej wersji nawigacji (mapy google), w skrajnym przypadku z Yanosika. Znalazłem taki ranking: Link jednak możecie mieć lepszą propozycję.

Obecnie korzystam z Samsung Galaxy Core Plus i grzeje się tak, że nie da się z niego korzystać... Nieraz też się zwiesza i mam problem na drodze gdy nie znam okolicy... Telefon jest już dość stary i ma mało RAMu. Uprzedzając pytania, mam tam bardzo mało rzeczy, tylko pocztę Gmail, Facebooka i te nawigacje z mapami google. Z niczego więcej tam nie korzystam a mimo to nie wydala.

Wystarczy mi mały tablet, będzie nawet lepszy bo jestem przyzwyczajony do telefonu. Najważniejsze aby był tani, nie przegrzewał się i dobrze sprawował w nawigacji. Liczę na Waszą pomoc :) [/center]

0 10
  • #2 16 Sie 2017 19:21
    jajacekpl
    Poziom 18  

Ja mam Navitela T700 (7 cali), opisałem go na innym forum:

Spoiler:
    http://www.my-navia.pl/viewtopic.php?p=475667#475667

Info producenta:
    Spoiler:
    http://navitel.ru/pl/devices/navitel-t700-3g

0
  • #3 16 Sie 2017 20:11
    matti0010
    Poziom 11  

Jak to jest z kartą SIM w NAVITEL T700 3G? Widziałem wzmiankę o klapce, to duży problem? Ta nawigacja na bieżąco aktualizuje informacje o korkach itd? Wystarczy, że włożę kartę SIM z pakietem internetu i będzie się aktualizowało?

0
  • #4 16 Sie 2017 20:42
    jajacekpl
    Poziom 18  

matti0010 napisał:
    Ta nawigacja na bieżąco aktualizuje informacje o korkach itd? Wystarczy, że włożę kartę SIM z pakietem internetu i będzie się aktualizowało?
    1. O klapce pisałem tylko jako ciekawostka...
    2. Dane o korkach to funkcja programu nawigacyjnego, nie urządzenia. W legalnych programach, oczywiście.

0
  • #6 16 Sie 2017 20:46
    jajacekpl
    Poziom 18  

Jeszcze jedna uwaga - jeżdżę w okularach polaryzacyjnych i dużo tanich tabletów ma w nich prawie niewidoczny ekran. Nawigacje na WinCE i właśnie ten Navitel (dlatego go wybrałem) prawie nic nie traca na jasności

0
  • #7 16 Sie 2017 20:50
    matti0010
    Poziom 11  

Widziałem na tamtym forum, że o tym pisałeś. To cenna informacja. Dopytuję tak o tego SIMa itd. ponieważ dotąd moje doświadczenie z nawigacjami ograniczało się do telefonu. Szkoda byłoby mi wydać ok. 450zł jak potem nie spasowałaby mi taka nawigacja (każdemu chyba szkoda byłoby wtedy tych pieniędzy). Jak sobie poradziłeś z klapką? Da się ją docisnąć czy masz inny patent? Nie ma tej nawigacji w sklepach w mojej okolicy i nie mogę osobiście sprawdzić...

0
  • #8 17 Sie 2017 06:43
    jajacekpl
    Poziom 18  

Karta niewygodnie wchodzi, więc najpierw chciałem sprawdzić, czy dobrze włozyłem i uruchomiłem bez założonej klapki

0
  • #11 19 Sie 2017 15:23
    matti0010
    Poziom 11  

Do kiano mam lekka uraze bo kiedyś już miałem tablet z tej firmy i chodził dość słabo. Może miałem pecha. Problem właśnie rozwiązałem. Musiałbym w najbliższym czasie kupić telefon wiec kupiłem xiaomi red 4x. Paru znajomych ma i chwalą go sobie. Zobaczymy.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo