Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HTC Desire 820 Bateria rozładowuje się

16 Sie 2017 17:52 2358 7
  • Poziom 12  
    Ostatnimi czasy dostałem od znajomego HTC Desire 820 z uszkodzonym wyświetlaczem po upadku. Wyświetlacz z dotykiem został wymieniony jak również bateria która nie trzymała. Problem jest z nim tego typu, że bateria ładować ładuje się ale w w momencie założenia tylnej obudowy bateria w momencie rozładowuje się . Dodam że telefon bez tylnej obudowy przeleżał 2 dni i bateria trzymała. Dzisiaj chciałem go złożyć i telefon z 80% baterii w parę sekund rozładował się.
    Na baterii jest napięcie ~4,2V. Dziwi mnie jeszcze fakt ze na podłączonym kablu usb na pinach płyty gł. + i - nie wyświetla żadnego napięcia a mimo wszystko wskaźnik pokazuje że telefon się ładuje. Podejrzewam ze gdzieś jest zwarcie prosił bym o pomoc w jego zlokalizowaniu lub nakierowaniu co może być przyczyna takiego zachowania telefonu.
  • Poziom 12  
    Na aukcji pisało że nowa, oryginalna z tego co pamiętam koszt około 50 PLN.
    Teraz już wgl nie chce się lądować poprzez telefon, mam zewnętrza ładowerkę podłączaną do pinów baterii, zostawię ja do rana zobaczymy czy wstanie, z tego co doczytałem o HTC lubią padać układy ładowania ale nie wiem czy w tym modelu również bo nie doszukałem się takiej wzmianki.
  • Poziom 5  
    Często jest to bug androida ,wgraj nowy rom i powinno pomóc.
  • Poziom 12  
    Teraz telefon już totalnie umarł . Miga czerwona dioda, na ekranie pokazuje się pusta bateria. Taki stan nie zmienia się nawet po paru godzinach ładowania. Ładowanie ą zewnętrznej ładowarce na pinach nic nie daje . Bateria niby naładowana po wpięciu do telefonu tak samo się zachowuje.
  • Poziom 5  
    Telefon był zalany może?
  • Poziom 34  
  • Poziom 12  
    Telefon podobno nie był zalany, sprawdzałem gniazdo jest dobre bo napięcie rozchodzi się po płycie. Podejrzewam że winny jest układ zasilania bo czytałem ze w HTC lubiły padać.