Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mitsubishi L200 2.5 TDi 2005 - zgasło podczas jazdy i nie odpala

18 Sie 2017 11:57 1698 7
  • Poziom 18  
    Pacjent mitsubishi L200 z silnikiem 2.5 turbodiesel 4d56 pompa zexel z 2005 roku przebieg 339tyś km.
    Auto od nowości jeździ u jednego człowieka, nigdy nic nie grzebane, autko zgasło podczas jazdy i nie odpala, rozrusznik kręci, paliwo jest, rozrząd sprawdzony, błędów brak, kontrolki gasną wszystkie prawidłowo, czasami odpali na 2 sekundy i zgaśnie.
    Ktoś wie gdzie szukać przyczyny?
  • Poziom 25  
    Jaki immobilaiser?....Auto zgasło w trakcie jazdy.Wracając do tematu piszesz że paliwo jest ale gdzie?w zbiorniku czy na wtryskach bo to różnica.

Dodano po 4 [minuty]:

Popuść przewody na wtryskach,zakręć rozrusznikiem i zobacz czy podaje paliwo jeśli nie sprawdź filtr paliwa i zobacz co dzieje się w zbiorniku.

Dodano po 3 [minuty]:

A i jeszcze jedno,włącz zapłon i zobacz czy zawór odcinający na pompie jest zasilany.
  • Poziom 18  
    Auto na 2-3 sekundy odpala wiec a wtryski paliwo dostaje. Filtr paliwa nowy, napewno się nie zapowietrza.
    Na włączonym zaplonie prądu nie ma na zaworek, jest tylko podczas kręcenia rozrusznikiem.
    W immo błędów brak
    Teraz jest jeden w sterowniku slinika
    00-Wewnętrzny błąd ECU
  • Poziom 25  
    Czyli sam rozwiązałeś problem.
  • Poziom 18  
    Myślicie że ecu uwalone?
  • Poziom 25  
    Ja tak myślę,nie wiem co myślą inni.
  • Poziom 18  
    Auto naprawione
    Winowajcą okazała się pompa wtryskowa, po jej naprawie auto odpala elegancko, nie dymi i ma moc.