Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Program do kamer Camspot samoistne wyłączanie

Sobol95 19 Aug 2017 17:28 3993 7
    Sobol95
    Level 19  
    Witam. Posiadam dwie kamery firmy Overmax oraz program do wyświetlania obrazu CamSpotView. Problem polega na tym, że jak tylko włączę program i uruchomię nagrywanie po kilkunastu minutach sam sie wyłącza. Próbowałem już na kilku komputerach i efekt jest taki sam. Da się to jakoś naprawić?
    ictorn
    Level 20  
    Witam
    Miałem ten sam problem.
    Jest program duuużo stabilniejszy od CamspotViewer, nazywa się Wansview_v1.0.2 ponoć tego samego gościa od Camspota.
    U mnie na lapku LENOVO i Windows 10 działa już 2 tydzień bez przerwy.
    gruchaz
    Level 9  
    ictorn wrote:
    Witam
    Miałem ten sam problem.
    Jest program duuużo stabilniejszy od CamspotViewer, nazywa się Wansview_v1.0.2 ponoć tego samego gościa od Camspota.
    U mnie na lapku LENOVO i Windows 10 działa już 2 tydzień bez przerwy.

Dziękuję ictorn. Naszukałem się jak głupi aplikacji na PC, która zastąpiłaby camspot niedziałający u mnie na 3 komputerach.
    harnas707
    Level 9  
    ictorn wrote:
    Proszę bardzo. :D :bye:

Panowie jak ten program skonfigurować? Oryginalna aplikacja Camspot 3.3 mi się wiesza, a po wpisaniu DID kamer do Wansview wychodzi Invalid DID :( Mam trzy kamery Camspot overmax 3.3 i dwie z nich są o początkowych numerach XHA i jedna HSL
    raste
    Level 1  
    Witam,
    Niestety mam dokładnie ten sam problem, po podaniu numeru DID wyświetla mi cały czas monit "Invalid IP adres", ktoś może wie jak rozwiązać ten problem?
    User removed account
    Level 1  
    harnas707
    Level 9  
    fakerus wrote:
    Sobol95 wrote:
    Witam. Posiadam dwie kamery firmy Overmax oraz program do wyświetlania obrazu CamSpotView. Problem polega na tym, że jak tylko włączę program i uruchomię nagrywanie po kilkunastu minutach sam sie wyłącza. Próbowałem już na kilku komputerach i efekt jest taki sam. Da się to jakoś naprawić?

:arrow: Pomoc Techniczna z o.... coś tam nie działa ???? to trza gówna nie kupować i ... td

Kreatywna odpowiedź i cenna pomoc kolego...Masz u mnie browara