Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

SATEL Integra 128 WRL + INT-ORS automatyczne włączanie wyjść jak wyłączyć ?

hazy100 19 Aug 2017 22:53 1386 4
Optex
    hazy100
    Level 10  
    Witam mam problem z Integra 128 WRL + INT-ORS.

Mianowicie system alarmowy ma obsługiwać 8 rolet, 6 czujników oraz manipulator int-tsi. Sterowanie z manipulatora ekspanderem działa bez zarzutów, jednak problem pojawia się podczas uzbrajania alarmu.
    Chciałbym zrobić 2 użytkowników. Jeden załącza tylko alarm a drugi załącza alarm i zamyka rolety.
    Problem polega na tym ze za każdym razem po wpisaniu hasła ekspandery wystawiają wyjścia. Dzieje się też tak gdy steruje SMSem.

Proszę o podpowiedz jak skonfigurować centralę
    Dodano po 5 [minuty]:
    Zdjecie wyjsc w zalaczniku
  • Optex
  • Optex
    hazy100
    Level 10  
    xury wrote:
    hazy100 wrote:
    ekspandery uzbrajają wyjścia.

Zapewne coś to znaczy. Tylko co to nie wiem.
    I pewnie nie da rady pomóc bez szczegółów z konfiguracji systemu.

poprawione :)

jakie zdjęcia mam jeszcze dorzucić ?
  • Helpful post
    Rob888
    Level 18  
    hazy100 wrote:

Chciałbym zrobić 2 użytkowników. Jeden załącza tylko alarm a drugi załącza alarm i zamyka rolety.
    Problem polega na tym ze za każdym razem po wpisaniu hasła ekspandery wystawiają wyjścia. Dzieje się też tak gdy steruje SMSem.

Przydziel rolety do osobnej strefy, wtedy strefa 1 będzie załączana jako tylko alarm,
    a drugi użytkownik będzie załączał dwie strefy "alarm" i strefę drugą "rolety".
    Tak samo SMS sterujące trzeba rozbić na dwa załączające strefę 1 "alarm" i strefę 2 "rolety"
    hazy100
    Level 10  
    Dzieki za pomoc udalo sie a czy jest mozliwosc ustawienia wyjscia roletowego tak aby mozna bylo ustawic 2 rozne czasy dzialania . Chcialbym miec 2 opcje : zamykanie calkowite oraz przymykanie