Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Smart TV z Samsunga S3 MHL/USB

atlantycki 19 Sie 2017 23:47 609 0
  • #1 19 Sie 2017 23:47
    atlantycki
    Poziom 18  

Witam,

posiadam 2 telefony Samsung S3 z uszkodzonymi LCD. Chciałbym jeden z nich podłączyć do telewizora i używać jako odtwarzacza filmów online. Oba telefony przez adapter MHL wyświetlają poprawny obraz na telewizorze. Problem jest ze sterowaniem, usiłowałem podłączyć myszkę USB jednak nie jest wykrywana. Za to telefony bez problemu widzą pendrive USB lub włożoną kartę pamięci w adapter. Nie znam przyczyny ale o ile pamiętam jak jeszcze jeden z tych samsungów miał sprawny wyświetlacz podłączałem do niego mysz przez zwykłą przejściówkę nie MHL - taką micro USB na USB żeńskie i mysz działała. Rozważam takie rozwiązanie choć kosztowne żeby kupić nowy LCD na chwilę go podłączyć do jednego z telefonów i sparować z myszą BT skoro mysz USB nie działa i zamknąć to w jakiejś obudowie razem z adapterem i używać do telewizora a LCD ostatecznie umieścić na stałe w drugim telefonie którego mógłbym używać lub pozostawić jako zastepczy ewentualnie sprzedać. Pytanie tylko czy sparowany telefon z myszą po np. rozładowaniu nie będzie wymagał ponownego sparowania z myszką. Ewentualnie otwarty jestem na inne rozwiązania.

Przejściówka jakiej używam Smart TV z Samsunga S3 MHL/USB

0 0