Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przywracanie ustawień fabrycznych - potrzebna szybka

21 Sie 2017 13:47 573 5
  • Poziom 2  
    Witam.
    Mam nowy laptop który chce zwrócić do sklepu. Żeby to zrobić muszę przywrócić go do ustawień fabrycznych. Tak zrobiłem ( wybrałem opcję z wyczyszczeniem dysku )

Wszystko poszło chyba ok. System się zainstalował. Teraz jestem przy ekranie wprowadzania nazwy użytkownika którego nie da się pominąć. Czy mogę wyłączyć komputer ( nacisnąć przycisk Power) i oddać go do sklepu? Czy przerwanie w tym momencie nie grozi uszkodzeniu komputera?
    Przywracanie ustawień fabrycznych - potrzebna szybka
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Maciek393 napisał:
    Czy mogę wyłączyć komputer ( nacisnąć przycisk Power) i oddać go do sklepu?

Możesz.

Nie zostawiłeś na dysku swoich danych? Nie był dzielony na partycje?
  • Poziom 2  
    Przy wybraniu opcji przywracania fabrycznych ustawień wybrałem usuń pliki, dane itp. Więc chyba zostały same usunięte.
    Czytałem że nie wolno przerywać instalacji systemu dlatego trochę obawiam się wyłączyć go przyciskiem. Ale skoro mówisz że można to tak zrobię. Dzięki.
  • Poziom 43  
    Zasadniczo nie można, bo się wysypać może całkiem, ale akurat na tym etapie nie powinno być problemu. W każdym razie na Windows 7 nie było.
  • Poziom 43  
    Maciek393 napisał:
    Mam nowy laptop który chce zwrócić do sklepu. Żeby to zrobić muszę przywrócić go do ustawień fabrycznych.

Przy okazji co to za wymóg? Gdzie takie coś jest napisane?
  • Poziom 2  
    Media Markt przy osobistym zwrocie. Byłem w punkcie i kazano mi wrócić do domu i przywrócić ustawienia fabryczne bo nie mogą znajdować się żadne moje dane/aplikacje na laptopie.

Nie cytuj w całości postu poprzedzającego.
    RADU23