Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop Lenovo Y700-15 - Laptop Lenovo Y700-15 problem z dźwiękiem!

rafral10 22 Sie 2017 20:50 444 4
  • #1 22 Sie 2017 20:50
    rafral10
    Poziom 2  

Witam.
    Mam od jakiegoś czasu problem z słuchawkami bezprzewodowymi Genesis HV59 podłączonymi do laptopa Lenovo Y700. Słuchawki działają idealnie na innych urządzeniach (sprawdzane na 2 innych laptopach i konsoli). Przy podłączeniu do Y700 słuchawek w dźwięku co 5 sek słychać przerwę (nawet przy odtwarzaniu filmu zatrzymuje to film na chwile). Problem musi istnieć w laptopie. Jedynym rozwiązaniem jakie znalazłem to przy otworzeniu zarządzaniem dźwięku w laptopie na zakładce nagrywanie (gdzie wyświetlają się mikrofony) słuchawki działają dobrze bez przerw. Gdy zamknę to okienko słuchawki odrazu zaczynają przerywać. Nie wiem co może być tego przyczyną ale to musi być wina laptopa a to rozwiązanie jest bardzo dziwne i chciałbym wiedzieć czy ktoś mógłby mi pomóc lub miał coś takiego kiedyś. Słuchawki łączą się przez bluetooth i tak próbowałem updateować wszystko mam wszystkie aktualne sterowniki do dźwięku i bluetooth.

Z góry dziękuje za pomoc i odpowiedź.

0 4
  • #2 23 Sie 2017 04:16
    ul1002

Poziom 34  

Wszystkie sterowniki ze strony Lenovo? Zaktualizuj też Bios, musisz wykonać test na nowym systemie.

0
  • #3 23 Sie 2017 09:12
    bilon81
    Poziom 3  

Sprawdź czy masz aktualne sterowniki zwłaszcza od dźwięku i bluetooth.

rafral10 napisał:
    Witam.
    Mam od jakiegoś czasu problem z słuchawkami bezprzewodowymi

Czyli mamy rozumieć, że wcześniej działały prawidłowo ?

0
  • #4 23 Sie 2017 14:01
    rafral10
    Poziom 2  

No nie do końca bo używałem ich na innym laptopie i wtedy nie było żadnego problemu a gdy kupiłem ten to właśnie ten problem się pojawił.
    Sterowniki są wszystkie aktualne sprawdzane z stroną lenovo

0
  • #5 24 Sie 2017 15:15
    rafral10
    Poziom 2  

Dobra problem rozwiązany teraz nagle przy podłączeniu słuchawek realtek wysłał powiadomienie że wykryto problem z dźwiękiem i czy wyłączyć jakieś ulepszenie dźwięku w celu jego naprawy. Teraz wszystko pięknie.

0