Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Thermaltake Toughpower XT 1475 - Zasilacz traci napięcie

22 Sie 2017 22:47 570 9
  • Poziom 4  
    Cześć wszystkim, mam problem. Mam zasilacz Thermaltake Toughpower XT new 1475W Modular, jakiś miesiąc temu skończyła się gwarancja i zasilacz traci zasilanie, wtedy następuje reset komputera. Zasilacz jest troche za drogi żeby kupić nowy więc chciałbym naprawić. Problem w tym, że wszedzie mi mówią, że nie znają schematów i nie dadzą rady. Czy ktoś wie gdzie możnaby naprawić taki zasilacz?
  • Poziom 43  
    Cezu30 napisał:
    zasilacz traci zasilanie

Tzn.?
  • Poziom 4  
    Tzn. na jakiś ułamek sekundy spada zasilanie i komputer się resetuje. W serwisie powiedzieli, że zasilacz "siada".
  • Poziom 43  
    W jakim serwisie?
    Jaka konfiguracja?

Komputer na innym PSU działa poprawnie?
  • Poziom 4  
    komputer działa poprawnie z innym zasilaczem podłączonym pod płyte główną i i tym do podzespołów. Nie mam drugiego zasilacza o takiej mocy żeby go podłączyć. W serwisie komputerowym w Warszawie jednym z pięciu. Nigdzie nie chcą podjąć się naprawy, mówią, że pierwszy raz w życiu coś takiego widzą na oczy a mają kolkanaście lat doświadczenia.
  • Poziom 43  
    To potężny PSU; co on zasila?

Pewnie znajdzie się serwis do naprawy tylko wszystko rozchodzi się o koszta.
  • Poziom 39  
    Czy ten zasilacz zasila jakąś koparkę? Napisz co to za sprzęt, bo może zasilacz się wyłącza z powodu przegrzania albo przeciążenia.
  • Poziom 4  
    Nie, zasilacz zasilał mój komputer, ale on się resetuje w losowych momentach, najczęściej przy starcie windowsa, więc bez obciążenia też. Specyfikacja: asus rampae v extreme, geforce 1080 x2 SLI, 7-6850K, asus phobeus. Nic sie nie przegrzewa mam dobre chlodzenie więcej niz 65 stopni ni było. W jakim serwisie j-com w Poznaniu powiedzieli, że może naprawią, ale boje się że będzie to co wszędzie. "Nie mam schematu nie naprawie"
  • Poziom 39  
    Masz 2 zasilacze w komputerze?! Przecież to wszystko pociągnie bez problemu ten Thermaltake.
  • Poziom 4  
    Nie, drugi podłączyłem, żeby sprawdzić gdzie jest utrata zasilania i jest na kablach podłączonych do płyty głównej, natomiast nie ma na kablach do podzespołów. Wiem dokładnie gdzie jest utrata zasilania, chcę tylko żeby mi to ktoś naprawił. Zasilacz kupiłem doby, żeby był na lata, a nawet nie ma serwisu, żeby go naprawił, głupi ja :(