Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zestaw Sony Xplod - Passat B5 Podłączenie wzmacniacza + separatora antenowego

matiz35 23 Sie 2017 14:05 465 3
  • #1 23 Sie 2017 14:05
    matiz35
    Poziom 10  

Witam,

Musze pociągnąc kable i podłączyć wzmacniacz sony z kondensatorem w Passacie B5. To co w bagażniku będzie jest w miare jasne dla mnie wszystkie kable idą najpierw do kondensatora i z kondensatora do wzmaka. Problem jest natomiast dla mnie z separatorem antenowym. Z tego co mi wiadomo on ma dosyć duży pobór prądu i nie da rady normalnie go złączyć z kablem remote z radia + wzmak. Doczytałem, że można go podłączyć pod 12v ze stacyjki tylko czy moge kabel zasilający po stacyjce do radia przeciąć i połączyć kostką z kablem od separatora czy trzeba sie jakoś bezpośrednio w kostkę stacyjki wpiąć. Czytałem też o przekaźniku ale troche to również dla mnie jest opisane w sposób mało zrozumiały dla mnie a wole się dopytać znających się bardziej ode mnie niż później wymieniać spaloną instalację elektryczną :-)

Z góry dzięki za pomoc.

0 3
  • Relpol
  • #2 23 Sie 2017 20:35
    Ireneo
    Poziom 40  

Śmiało daj z remote.Nie ma on dużego poboru.

0
  • Relpol
  • #3 24 Sie 2017 11:05
    matiz35
    Poziom 10  

Czyli i wzbudzenie wzmacniacza i separator wpiąć w 1 kabel remote? Ponoć zdażały się przypadki, że jak 2 urządzenia były wpięte to np albo nie działał separator albo nie wzbudzało wzmacniacza.

0
  • #4 24 Sie 2017 21:57
    Ireneo
    Poziom 40  

Ponoć to Kopernik nie żyje.Mam tak u siebie,separator i wzmacniacz.Dawali może diody ,wentylatory to być może były klopoty.

1