Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Relpol przekaźniki
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lancia Lybra 1.9JTD - Nie odpala zapalone kontrolka air bag

NeoStg 23 Aug 2017 14:42 732 5
    NeoStg
    Level 2  
    Witam poszukuje schematu elektryki do Lybry mam problem z przekaźnikami i przewodami silnika problem zaczęły się od świateł pozycyjnych gdzie po zamkniecie centralnego nie gasiły się.Kiedy wyczyściłem styki przewodów i przekaźnika i wymieniłem bezpiecznik. Wtedy zaczęło wszystko się sypać,mianowicie po przekręceniu stacyjki pali się kontrolka air back włącza i załącza się wentylator i dochodzi odgłos z silnika jak by pompy lecz dalej pali się kontrolka code.Silnik chociaż kreci ale zapłonu nie ma .Po wyłączeniu stacyjki jest sygnał dźwiękowy.Nie mam możliwości podjechania no kompa i sprawdzenia błędu wiece każda myśl lub pomysł będzie mile widziany model autka Lybra 1.9JTD, 2001r kombi 115KM
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Relpol przekaźniki
  • Relpol przekaźniki
    andrzej20001
    Level 43  
    Popraw tam gdzie grzebałeś pod maską.
    panstalin2
    Level 20  
    Sprawdź podłączenia masowe - (korozja)
    NeoStg
    Level 2  
    dziś akurat leje u nas deszcz a rano sprawdzę będę miął fotki to załączę skrzynkę bezpieczników pod kierownicą tęż sprawdzałem. Grzebać musiałem po paliły się ciągle światła pozycyjne i ciągle rozładowany aku
    panstalin2
    Level 20  
    W przełączniku od świateł styki się palom i plastik się topi .