Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Smartfon Liquid Z5 jak wgrać polski język ?

23 Sie 2017 22:09 813 16
  • Poziom 21  
    Dostałem w prezencie w\w smartfona i mam kłopot , bo nie ma polskiego języka .
    Proszę o jakieś podpowiedzi jak .krok po kroku doinstalować nasz kochany język
  • Poziom 21  
    Zainstalowałem ,a jakiego roota szukać ? Tzn. jakiego zainstalować? No i czy nic się nie stanie z moim androidem?
  • Moderator - GSM
    Roota robisz jak aplikacja nie działa. Jeżeli w romie niema wcale polskiego języka to aplikacja go nie uaktywni ale zazwyczaj język jest ukryty.
  • Poziom 21  
    Działa , ale zainstalowałem roota z dobrych programów .
    Czy może coś być nie tak z telefonem , zwolni system czy coś? Nie zamierzam nic zmieniać ani usuwać ,chyba , że któraś z aplikacji jest niepotrzebna
  • Poziom 21  
    TEMATU NIE ROZWIĄZAŁEM , bo po wgraniu zalecanych aplikacji na spolszczenie , smartfon popracował 2 godziny i nie daje się uruchomić - co dalej robić?
  • Poziom 21  
    Witam po dłuższej przerwie .Smartfona uruchomiłem ponownie ładując baterię , ale mam inny problem. Albo coś źle zainstalowałem , albo jestem niedouczony.
    Część ikon i poleceń mam po polsku , a część po angielsku . Np. zegar / clock , i nie wiem o co chodzi.Co zrobiłem nie tak, uruchamiając morelocal2?
  • Poziom 21  
    Dzięki .I jeszcze jedno , wczoraj kliknąłem na ikonę szybkiego dostępu i teraz nie wiem jak powrócić do poprzedniego menu aby przywrócić ustawienia fabryczne .Bo coś mi tu jeszcze nie gra . Ale to później .
    OK.Twardy restart pomógł ( jednoczesne naciśnięcie klawiszy wł/głośność załatwiło sprawę
    ALE ----teraz ekran zwariował bo nie mogę trafić w odpowiednią ikonę.Tzn . naciskam prawidłowo , a odpala mi się ikona obok albo ciut wyżej
    Jak to skalibrować?

POMOCY! . Teraz nie działa dotyk! przyciski działają , coś się zrobiło z taśmą ? Uszkodzenie mechaniczne Smarta nie wchodzi w rachubę!!!
    Bateria ok.
    Czy mi ktoś pomoże w kwestii wgrania nowego softu / Jak to mam zrobić samodzielnie , krok po kroku .Telefon dostał nowy dotyk (kosztowało mnie to 120zł) i ze względu jego niską wartość rynkową chciałbym go zostawić dla siebie.
  • Poziom 21  
    Witam . Czy ktoś pomoże w moim problemie? Dopiero teraz wróciłem do kraju a smartfon przeleżał w chacie
  • Poziom 33  
    Zobacz tutaj. Acer Z5 powinien miec oznaczenie Z150 (sprawdz jeszcze). Aktualizacja z poziomu recovery (plik sdcard_update) powinna pojsc, wczesniej Acer nie sprawdzaly czy region jest ok.
  • Poziom 21  
    Dzięki . Oznaczenie Z 150 ,na pudełku mam: Luquid Z|5

Dodano po 31 [minuty]:

No wszystko dobrze , to teraz jak mam to wgrać krok po kroku , bo trochę kiepski ze mnie majster z dziedziny komputerów .
    Mam pomocnika w postaci 16-to letniego syna, to mi trochę ułatwi sprawę
  • Pomocny post
    Poziom 33  
    Sciagasz plik, wrzucasz na karte pamieci, wchodzisz w tryb recovery, potem update from sdcard i wybierasz plik. Potem tylko czekasz i reboot. Jesli zadnych niespodzianek nie bedzie to na tym powinno sie zakonczyc.
  • Poziom 21  
    Wydaje się być proste .Dzisiaj już za późno , jutro zaczynam walkę na śmierć albo śmieć :D
  • Poziom 21  
    Pomimo pomocy kolegi blahff , smartfon dalej nie działa na dotyk. Coś mi się zdaje , że nowy dotyk dał ciała .Jak go sprawdzić ? Gdzie leży problem?