Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mercedes CLK W208 - Mercedes CLK W208-zimny silnik, dławienie

24 Aug 2017 22:02 2346 5
  • Level 2  
    Witam was serdecznie! Jestem tu nowy także za jakie kolwiek błędy to przepraszam..
    Posiadam Mercedesa CLK W208 z 99r.
    2.3 kompressor 193km.
    Posiadam taki problem, a mianowicie na zimnym silniku autko moje dławi, falują obroty, szarpie nim... Jak sie zagrzeje i temperatura wynosi około 50 stopni, to wszystko wraca do normy i jest okej.. Na zimnyn silniku jak chce jechać to clk strasznie dławi, tak jakby odcinało paliwo, jesli mu dam dużo gazu , wejdzie na obroty to nie czuć tego dlawienia..
    Zostaly wymienione świece, kable, cewki, przepływka i nadal nic, zero poprawy... Czytałem coś ze moze to byc czujnik temperatury??..
    Dodam ze skrzynia automatyczna.
    Prosze pomóżcie jesli cos wiecie na ten temat, Dziękuję i pozdrawiam
    [30.03.2021, webinar elektroda] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 30  
    Jak zwykle naprawa od tyłu - gdzie wyniki diagnostyki komputerowej?
  • Level 2  
    Właśnie o to chodzi ze nie mam w mojej miejscowosci i okolic mechanika który ma gniazdo na 32 piny..

Dodano po 1 [minuty]:

Gdzieś musze takiego znaleźć i zrobić diagnostyke komputerową, oczywiste..
    Bez tego raczej nic do głowy nie przychodzi?

Dodano po 11 [godziny] 12 [minuty]:

Nikt nie pomoże???
  • Level 2  
    Kolego 100% wymiń czujniki tem. Najlepiej wszystkie a jest ich dwa i gwiazda będzie śmigać . A kompy niech podpinaja zeby sprawdzić ciśnienie w kołach!! Pozdro

Moderated By szymitsu21:

3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji. Wprowadzają w błąd, są niebezpieczne czy nie rozwiązują problemu użytkownika.
    Ostrzeżenie

• Level 30  
    Aha, czyli olewajmy diagnostykę i "wyminiajmy czujniki tem", bez względu na to, czym są i pomimo, że zapewne przekazują odpowiednie wartości?
  • Level 43  
    Bmw535 wrote:
    Kolego 100% wymiń czujniki tem. Najlepiej wszystkie a jest ich dwa i gwiazda będzie śmigać . A kompy niech podpinaja zeby sprawdzić ciśnienie w kołach!! Pozdro
    Kupisz koledze nowe czujniki? Co za lamer !