Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV Samsung ks7000 - pendrive 64gb działa ale nie do końca ?

_HOLDFAST_ 24 Sie 2017 22:35 375 2
  • #1 24 Sie 2017 22:35
    _HOLDFAST_
    Poziom 5  

Mam tv samsung ks 7000 kupiłem ostatnio pen drive 64 gb jest formatowany w exfat, problem polega na tym że po włożeniu tego pen drive do tv i puszczeniu mp3 część piosenek działa a część nie i wyskakuje komunikat "nie obsługiwany format pliku " wszystko było by dla mnie zrozumiałem tylko wszystkie mp3 mają ten sam format pliku więc o co chodzi ? zauważyłem że mp3 które działają wyświetlają się ( mieszczą się ) na jednej stronie tv natomiast jak przesunę suwakiem w dół to już kolejna mp3 nie działa ( kolejna czyli ta która nie mieściła się na pierwszej stronie ) nie wiem czy to ma jakiś wpływ . Co mogę zrobić żeby mi to wszystko działało fajnie, poza tym gdy podepnę pod kino domowe tego pen drive to go w ogóle nie widzi, nie wiem czy to przez tą pojemność ? i czy można jakoś to naprawić ?

0 2
  • #2 24 Sie 2017 23:38
    adamjk
    Poziom 23  

1° Sprawdź w instrukcji kina domowego, czy obsługuje exFAT. Jeśli nie i obsluguje NTFS, to sformatuj w NTFS i sprawdź.
    2° Jeśli obsługuje tylko FAT32, to istnieją metody, by sformatować 64 GB w FAT32.
    3° W przypadku KS7000, który oficjalnie obsługuje exFAT, w grę wchodzi dodatkowo łączna ilość plików, ilość plików w folderze, rodzaj pliku i Bóg wie co jeszcze (jak to u Samsunga). Warto spróbować punktu 1.

0
  • #3 25 Sie 2017 16:36
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

_HOLDFAST_ napisał:
    część piosenek działa a część nie i wyskakuje komunikat "nie obsługiwany format pliku "

Być może część utworów faktycznie to mp3, a reszta ma tylko zmienione rozszerzenie (bez przekonwertowania). Możliwe też, że utwory problematyczne mają zbyt wysokie próbkowanie (których ten tv nie akceptuje).

0