Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A6 C5 - Potrzebny wsad 4B0 920 932 K, OIL SENSOR

24 Sie 2017 23:10 873 3
  • Poziom 12  
    Cześć wszystkim.

Poszukuję wsadu do licznika VDO 4B0 920 932 K lub wsad który będzie działał z moim licznikiem (prędkosc do 260) EU.
    Są dwa mankamenty. Po swapie silnika z 2,5 (AKN) diesel na 1,9 (AFN)110KM diesel, problemem jest OIL SENSOR, który mruga i chcialbym go wykodować. Niestety nie mogę go wył. poprzez kanał gdyż jest niedostępny oraz kodowanie. Zrobiłem juz emulator, który działa ale cós się poknociło i nie mogę zakodować kluczyka. Z wstępnych ustaleń wnioskuję, iż posypał mi się wsad. Przed wymontowaniem licznika z pojazdu udało mi się zakodować poprawnie immo. Teraz świruje. W kodowaniu nie moge zmienić wartości z 0 na 1 lub więcej kluczy. Podczas demontazu licznika zapomniałem odłaczyć akumulator to mogło zaważyc o losie licznika.

Potrzebuję wsad który obsłuży zbiornik i napęd quattro, licznik ma pełny fis, radiowy zegarek, navigację, białe podświetlanie.
    Ewentualnie ktoś z was wie, która kolumna, wiersz ma wpisany kod OIL SENSOR.

W zalaczeniu prawdopodbnie uszk wsad. Oraz poprawiony jutro będe wiedział czy bangla :)
    Liczę na waszą pomoc. Chciałbym pojechać na przegląd i testować maszynę ;)
  • Poziom 12  
    Dzięki serdeczne za wsad. Już nie krzyczy o klucze jednak wciąz nie mogę zakodowac tego cholernego immo.

Niestety problem nie został rozwiązany.
    Wciąz ten cholerny immo.
    Zauwazylem ze czasami krzyczy za słaby sygnał. Jednak cewka jest ok,na innych zegarach i zmienionej pastylce chodzi.
    key condition w blokach pomiarowych "0".

Może ktoś podpowiedzieć jak wykasować immo z epromu, licznika.
    Tak aby nie świeciła się kontrolka. Chcialbym go wogole wykasowac z licznika o ile to możliwe.
    Jutro będę rozbierał licznik moze coś wypatrzę. 2 razy go przed napisaniem tematu, rozkręcałem i nic nie zauważyłem ;/

Dodano po 23 [minuty]:

Wcześniej chyba jeszcze dobiorę się do cewki, przy stacyjce. Ewentulanie spr je podmienić.
  • Poziom 12  
    Mogłby jeszcze ktoś poratować wsadem.
    8D0 920 931 T 260 KM/H
    8D0 920 932 C 260 KM/H
    ostatecznie 8D0 920 932 F

Oczywiscie diesel, europa.
    Ewentualnie wsad moze byc od a4. Super jakby był od 1,9tdi AFN.

któs wie jakie byly liczniki instalowane w a6 c5 z silnikiem 1,9 AFN lub AVG? zawęzim pole działania do poliftowych modeli. białe zegary i radiowy, cyfrowy zegarek, duzy fis

Wpadłmi do głowy jescze jeden, Chyba najbardziej trafny 4B0-920-980 M, sadze ze załatwi cała sprawę. :)