Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Acer E1-572g-54208g1TMnkk - Znikanie danych, nie można wgrać sterowników

Grubskee 25 Sie 2017 18:34 273 2
  • #1 25 Sie 2017 18:34
    Grubskee
    Poziom 23  

Witam serdecznie, klientka przyszła do mnie z laptopem z którego jak twierdziła zniknęły dane i to same. Podłączyłem dysk pod inny komputer odzyskałem co się da zgrałem co było. Wgrałem na nowo system (Windows 10) usuwając partycję z systemem i tworząc dwie nowe oddzielne. Po zainstalowaniu systemu zgrałem z powrotem na dysk klientki dane (Przeskanowałem cały jej dysk w poszukiwaniu Bad Sectorów nic nie znalazło, ze smart także wszystko w porządku więc stwierdziłem że jej dysk jest sprawny). Po włączeniu laptopa okazało się że ich nie ma, partycja na dane pusta, wchodzę w dysk plików nie ma. Podłączam jeszcze raz dysk pod swój komputer dane są. Zrobiłem na jej laptopie skanowanie pamięci RAM programem MemTest86 ver 4,2 przy odpaleniu go w normalnym trybie zawiesza się całkowicie, trzeba go odpalać w tryba Fail Safe po przeskanowaniu całej pamięci nie wykryło błędów. I jeszcze jednym Ciekawym problem w tym laptopie jest to, że przy instalacji sterowników od karty graficznej AMD w momencie instalacji sterownika ekranu cały komputer się zawiesza i pomaga tylko reset.

0 2
  • #2 25 Sie 2017 20:08
    sk1977
    Spec od komputerów

Grubskee napisał:
    przy instalacji sterowników od karty graficznej AMD w momencie instalacji sterownika ekranu cały komputer się zawiesza i pomaga tylko reset
    - możliwe uszkodzenie GPU. Zacznij od profilaktycznego przeprogramowania BIOSu.

0