Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung SQ08 - Nie reaguje na pilot

26 Sie 2017 07:41 1452 8
  • Poziom 6  
    Witam.
    Telewizor przestał reagować na pilot. Czerwona dioda mruga kiedy naciskam guziki na pilocie, tak jak to było zawsze, ale nawet nie da sie go załączyć. Dodam że na pilot z dekodera również nie reaguje. Czy to już oznaka że trzeba się rozejrzeć za nowym TV?
  • Poziom 6  
    Baterie przekładałem z innych pilotów, a poza tym tak jak wcześniej pisałem na pilot z dekodera też nie reaguje. Jeśli chodzi o upadek to w ostatnim czasie na pewno nie. Generalnie to jak wychodziłem do pracy to normalnie go wyłączyłem, a po powrocie już nie reagował.
  • Poziom 43  
    memfis88 napisał:
    Samsung SQ08

A co to jest?
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2869272.html

Być może da się porozmawiać po uzupełnieniu podstawowych rzeczy, choć wątpię szczerze. Zadziw mnie. ;)
    memfis88 napisał:
    Czy to już oznaka że trzeba się rozejrzeć za nowym TV?

Ależ to jest oczywiste! Zawsze przecież lepiej wydać 2000 niż 200 złotych. ;)
  • Poziom 6  
    Samsung SQ08 - Symbol wersji TV z plakietki na plecach.
    A co byś chciał wiedzieć więcej. Mam Ci foto telewizora, pilotów i możne jeszcze uchwytu na ścianę zrobić?
    Opisałem problem najdokładniej jak się da. Telewizor nie reaguje na żaden z pilotów. Kiedy naciskam przycisk na pilocie (jakikolwiek) TV sygnalizuje to mrugnięciem diody, ale na tym się kończy. Włącza się po naciśnięciu guzika na TV, ale nawet nie da się pogłośnić.
    A jeśli chodzi o szukanie nowego TV, to po pierwsze, jakbym wiedział co się z nim stało i ile może kosztować naprawa to bym nie zaśmiecał forum prosząc o pomoc, a nie głupkowate komentarze, a po drugie to nieraz błaha awaria możne się okazać nie opłacalna w naprawie.
  • Poziom 6  
    Spoko, przepraszam jeśli kogoś uraziłem. Ale opisałem swój problem z nadzieją na pomoc, a nie głupkowate komentarze. Mam nadzieję że ktoś będzie w stanie mi pomóc
  • Poziom 39  
    memfis88 napisał:
    Samsung SQ08 - Symbol wersji TV z plakietki na plecach.

To nie jest pełne oznaczenie tego tv.
    memfis88 napisał:
    Baterie przekładałem z innych pilotów,

A skąd wiesz, że one nie są tak sam rozładowane jak w pilocie od tv?