Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Motorola/Moto/G3 - Sklep google play nie działa

26 Sie 2017 12:40 756 6
  • Poziom 8  
    Mam telefon Motorola Moto G3 z systemem android Marsmallow 6.0.1, Do tej pory sklep google play działał bez zarzutów, wczoraj wszedłem , to wyskoczyło okienko " Niestety aplikacja sklep google play została zatrzymana" wyczyscilem pamiec podreczna z tego sklepu , tak samo dane jak w uslugach google play, i wlaczylem za pierwszym razem działała, ale przy ponownym właczeniu znowu ten sam napis wyskakuje i sklep się sam wyłącza. Co może byc tego przyczyną?
  • Poziom 8  
    A da się jakoś to naprawić bez utraty danych, aplikacji itd.?
  • Poziom 8  
    Myślałem tez nad odinstalowaniem aktualizacji sklepu google, i własnie to zrobilem, na poczatku podzialalo za drugim razem ten sam napis wyskoczyl, ale mialem chyba właczona auto aktualizacje tak ze sklep sam si zaktualizowal do nowej wersji i dlatego chyba, to wyskoczylo z powrotem ten bład, jeszcze jedno pytanie bo mam na smartfonie program antywirusowy avast, czy on moze jakos kolidowac z ta aplikacja sklepowa google, ze taki blad wywala?
  • Moderator - GSM
    Zapewne wina aktualizacji. Odinstaluj i zablokuj możliwość aktualizowania tej aplikacji. Antywirus jest zbędny ja bym go odinstalował.
  • Poziom 8  
    OK dzieki za odpowiedz