Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

amplituner do 500zl plus pare pytan

26 Sie 2017 22:41 633 4
  • Poziom 12  
    Posiadam amplituner eltry ats 361 i chcialem przejsc na cos nowszego i tu moje pytanie jaki amplituner do tej kwoty?? Mam kolumny zg 40c (podobaj mi sie ich brzmienie tylko mało basuja) do tego podlaczone jest przez wyjście niskopoziomowe (zwykle wyjscie glosnikowe) subwoofer Tannoy m10 (do muzyki) i dodatkowo mam podpiety szeregowo tak samo subwoofer Paradigm ps 1000 v3. Wiec nasuwa mi sie następne pytanie czy nowsze amplitunery po podlaczeniu subwoofera przez chincze obcinaja pasmo na wyjciu do glosnikow?? (jak nie to moglbym podlaczyc szeregowo jeden subwoofer a drugi przez chincz??)
    Intereauje mnie najbardziej 2.1 niz 7.1 badz 5.1. Mam na oku HK avr 130 badz Denoma avr 1906 czy to bedzie dobry wybor?? Doradzcie cos Panowie badz Panie jesli takowe przegladaja to forum ;-)
  • Poziom 12  
    Pablo1964 napisał:
    Gumis 1990 napisał:
    Intereauje mnie najbardziej 2.1

To stoi w sprzeczności z
    Gumis 1990 napisał:
    Mam na oku HK avr 130 badz Denoma avr 1906

Przeczytaj: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1043839.html

Tylko ze w artykule napisali na koncu by szukac sprzetu z dolby digital dts a hk 130 posiada takie cos, a moj amplituner jest juz przestarzały i chcialem go wymienic. Czekam na dalsze propozycje i odpowiedzi ;-)
  • Moderator
    Gumis 1990 napisał:
    Tylko ze w artykule napisali na koncu by szukac sprzetu z dolby digital dts
    Ta uwaga dotyczy sprzętu 5.1 i 7.1. Wyraźnie to napisałem:
    Pablo1964 napisał:
    Jeszcze jedna rada dla kupujących używany sprzęt wielokanałowy. Starsze amplitunery, wyposażone jedynie w dekoder Dolby ProLogic, nie pozwolą cieszyć się w pełni efektami 5.1. Aby móc dekodować cyfrowy sygnał 5.1, amplituner musi być wyposażony przynajmniej w dekoder Dolby Digital (lepiej także w DTS).

http://allegro.pl/amplituner-harman-kardon-hk3480-z-pilotem-i6926915896.html
    Nie zastanawiałbym się...
  • Poziom 12  
    Tylko ten amplituner sie nadaje moze sa jeszcze jakies polecane??
    A co z pytaniami?? Ktos moze sie wypowiedziec??