Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Chłodziarka Ravanson LKK-90S - Chłodziarka z kompresorem przestała działać

27 Aug 2017 17:09 948 6
  • Level 4  
    Witam,

Równo rok po 2 letniej gwarancji chłodziarka Ravanson LKK-90 przestałą działać. Pisząc, że nie działą mam na myśli, że nie mrozi, chłodzi i jest cicha jak nigdy. Jest to model chłodziarki z kompresorem.
    Jest jakaś możliwość aby sprawdzić co się w niej popsuło? Mam z tyłu tabliczkę taką: jak poniżej ale nie wiem jakich wartości oczekiwać i co pierwsze zmierzyć. Jeżeli ktoś byłby w stanie mi pomoc, byłbym wdzięczny. Chłodziarka Ravanson LKK-90S - Chłodziarka z kompresorem przestała działać
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Helpful post
    Level 28  
    Zewrzyj termostat na krótko jeśli ruszy kompresor to pewnie termostat do wymiany
  • Level 4  
    Dzieki za pomoc, bede szukac. Uff, mam nadziej ze to tylko termsotat :)

Jak cos to mam takie kody na termostacie:
    W-L
    WPF15-EX
    13.09.09 (-25T65)
    250V6A50/60HZ
    125V6A50/60Hz
    YUYAO Mingtong Electric LT
  • Level 28  
    Można tak zostawić na jakiś czas(niższa temperatura i niekontrolowana w lodówce)Zakup raczej w autoryzowanym serwisie(przykro mi nie mam dzisiaj pojęcia)Trzeba poszukać po symbolu termostatu i firmie
  • Level 4  
    arturdip wrote:
    Można tak zostawić na jakiś czas(niższa temperatura i niekontrolowana w lodówce)Zakup raczej w autoryzowanym serwisie(przykro mi nie mam dzisiaj pojęcia)Trzeba poszukać po symbolu termostatu i firmie

Dzieki, mam ostatnie pytanie, czy moge to tak zstawic ? bo juz wyjalem termostat ... Ten przewod uziemiający bym jeszcze zabezpieczył tasmą ...
    Chłodziarka Ravanson LKK-90S - Chłodziarka z kompresorem przestała działać
  • Helpful post
    Level 28  
    Raczej spokojnie tak(zależy od instalacji w domu)
  • Level 4  
    Dziekuej za pomoc, wszystko dziala jak ta lala ...