Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Citroen Berlingo I, 2.0 HDI - Schemat instalacji centralnego zamka

austin007 28 Aug 2017 07:40 2304 5
SterControl
    austin007
    Level 17  
    Witam

Potrzebuję zainstalować centralny zamek do Berlingo I z BSI. Nie tylko ze względu na komfort, ale zużycie bębenków( bardzo częste zamykanie i otwieranie)
    Liczę,że wiązki oryginalne zawierają przewody do centralnego zamka i chciałbym wpiąć się do nich. Chodzi o drzwi przednie, boczne i tylne. Wpięcie się przez diody do kierunkowskazów przy BSI.
    Nie wiem czy rzeczywiście te przewody są ( obcięte, bez wtyczek siłowników zamków), czy nie.
    Kolejna sprawa to wpięcie się z centralką. Zdaje się w instalacjach z BSI nie ma już oddzielnego sterownika centralnego zamka przed prawym tylnym nadkolem.
    Byłbym zobowiązany za schemat instalacji centralnego zamka w tym aucie i ew rys poglądowy prowadzenia wiązek centralnego i ew uwagi.

Dot Berlingo I, 2002. Siemens. Furgon. ost 8 cyfr VIN 65800280

Pozdrawiam
    L
  • SterControl
    603mariusz
    Level 20  
    Witaj kolego ja mam Citroen Berlingo z 2000r. 1.9d
    W nim jest oryginalny centralny zamek bez pilota,w obydwu drzwiach wkłady zamka są uszkodzone.
    Są do kupienia dwa piloty i centralka,pytanie czy udało ci się wpiąć do obecnego centralnego nowym sterownikiem na pilota,można hakąść podpowiedź gdzie co do czego pozdrawiam.
  • SterControl
    marcin168
    Level 2  
    Witam Panowie i udało się wam podpiąć ta centralkę bo mam ten sam problem z bębenkami?
    603mariusz
    Level 20  
    Youri124 wrote:
    Radzilbym jednak naprawic zamki.

w którym miejscu jest centralka zamka sterownik,ja się podpiołem do kabli po środku w drzwiach kierowcy,jest jeszcze kostka pomiędzy drzwiami zawiasem a karoserią za przegubem gumy ale bardzo trudny dostęp.