Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Bosch SMV40T10GB/29 - nie startuje

kobol 28 Sie 2017 14:06 591 0
  • #1 28 Sie 2017 14:06
    kobol
    Poziom 12  

Zmywarka Bosch SMV40T10GB/29 Od około 2 lat pracowała w sumie bez problemowo. Nagle przestała startować, tzn. po uruchomieniu słychać jakiś przekaźnik i miga dioda temperatury po zamknięciu drzwi słychać piknięcie ale nic po za tym. Zmywarka nie posiada wyświetlacza więc nie wiem jaki błąd występuje. Nie mogę znaleźć co oznacza ta dioda. Płaszcz wyczyszczony, wycieków brak czujnik wycieku wydaje się sprawny, po zasymulowaniu wycieku (tzn. podniesieniu styropianowego krążka) zmywarka próbuje wylewać wodę, więc zakładam że pompa opróżniająca również jest sprawna. Hydrostatu nie zlokalizowałem być może ten tym takowego nie posiada. Po naciśnięciu włącznika i dwóch przycisków do zmiany programu zmywarka wykonała jakiś dziwny program. Niby ruszyła woda po chwili zrobiła się ciepła ale program trwał jakieś 10 minut. Później woda została wylana i na tym koniec. Proszę o pomoc bo już tracę cierpliwość. :cry: Może ktoś wie co oznacza ta dioda lub podpowie mi co i jak jeszcze mógłbym sprawdzić. Z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź.

0 0