Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Sklep ElwronSklep Elwron
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Huawei p8 lite po zalaniu reaguję wibracją

28 Sie 2017 19:29 2625 5
  • Poziom 9  
    Witam, otrzymalem Huawei'a P8 lite'a po zalaniu.Szwagier zalał jak był na kajakach.Telefon został rozkręcony, oczyszczony z wilgoci, wygrzany, włączył się bez problemu, działal z 5 min. bezproblemowo do momentu zablokowania, po próbie odblokowania telefon stracił obraz, po odpięciu baterii i podpięciu telefon się włączył ale obraz był niewyraźny(takjakby śnieżył) lecz mimo to działał bez problemu.Po zresetowaniu telefon stracił obraz całkowicie i obecnie reaguje tylko wibracją przy włączeniu, po podpięciu ładowarki świeci się czerwona dioda i nic więcej, podstawiałem drugi lcd z pęknietą szybką i nadal nic nie wyświetla.Czy da się go jeszcze jakoś odratować?
  • Sklep ElwronSklep Elwron
  • Sklep ElwronSklep Elwron
  • Poziom 9  
    I tak uczyniłem, obecnie się włącza ale brak obrazu, ładuje baterię, łączy się z komputerem, wydaję dźwięki, zostało mi jeszcze podstawić drugi sprawny wyświetlacz, jeśli nie przyniesie rezultatu to od czego zacząć diagnozę?
  • Poziom 10  
    Miałem to samo z LG K8 od ojca, u mnie pomogło dobre wymycie w IPA i poprawienie lutów na gnieździe gdzie się podpina wyświetlacz.

Przyjrzyj się czy luty nie są zabrudzone, najlepiej pod lupą.
  • Poziom 11  
    Mojemu klientowi wpadł do kibla i obraz się pojawiał na parę sekund, wyczyściłem izopropanolem i zostawiłem podpiętego do ładowarki na parę godzin i o dziwo zatrybił
    A nagrzewa Ci się układ od zasilania na płycie?