Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opel vectra b 2.0dti - Pompa wtryskowa/programowanie

Jasiek1593 29 Aug 2017 08:23 1905 4
Texa Poland
    Jasiek1593
    Level 6  
    Witam tak jak w temacie mam problem z moim opelkiem 2.0dti 1998r. A mianowicie wieczorem przyjechalem samochodem a rano juz nie chciał odpalić po podłączeniu komputera cdif-a wyskoczył błąd p1631 czyli moduł sterowania pompa wtryskowa po zdemontowaniu samego sterownika i wyslaniu do naprawy tranzystora (podobno to ich wada) i zamontowaniu okazało sie ze dalej błąd jest a pieniądze poszly w błoto bo wyslalem do regeneracji to pan z serwisu zadzwonił i poinformowal ze ten sterownik do nieczego sie nie nadaje i trzeba szukać nowego wiec po poszukiwaniach znalazłem pompe wtryskowa ale od astry 1.7dti po wielu poszukiwaniach i kilku telefonach okazalo sie ze pompa nie bedzie pasować ale sam sterownik okazuje sie moze pasaowac bo na starym sterowniku jest numer 0281 001 827 a od astry jest 0281 010 888 i po zamontowaniu sterownika okazuje sie ze po skasowaniu błędów juz nie wyskakują ale samochód nie odpala i po kilku forach okazuje sie ze na tym steroniku jest inne oprogramowanie i tu moje pytanie brzmi jakim programen diagnostycznym dał bym rade zrobic i czy w ogóle da rade???
  • Texa Poland
    daras41
    Level 25  
    Nie da rady. Kup pompę o tych samych numerach, regenerowaną z gwarancją, bo inaczej się narobisz bez sensu.
  • Texa Poland
    Jasiek1593
    Level 6  
    Dzisiaj dzwoniłem do firmy ktora zajmuję sie regeneracją i mily pan powiedział ze mozna zmienic oprogramowanie (tech-em 2) ciekawe ile w tym prawdy
    Bieda z nędzą
    Level 34  
    Jasiek1593 wrote:
    Dzisiaj dzwoniłem do firmy ktora zajmuję sie regeneracją i mily pan powiedział ze mozna zmienic oprogramowanie (tech-em 2) ciekawe ile w tym prawdy

W PSG16 tak.
    W VP44 też się da, ale nie techem.