Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAOIGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Massey Ferguson 255 kierunki - brak kierunków.

29 Sie 2017 12:04 1773 4
  • Poziom 5  
    Witam.
    Mam MF 255. Od jakiegoś czasu nie działają w nim kierunki. Teraz sytuacja zmusiła mnie do częstszego korzystania z tego ciągnika a jak wiadomo bez kierunków nie da się jeździć. Chciałbym się was zapytać czy nie macie czasem jakiegoś pomysłu, czemu owe światła nie działają?
    Wszystkie żarówki są sprawne - nie przepalone. Sprawdzałem próbnikiem czy dochodzi prąd do przerywacza i do przełącznika - nie dochodzi , tzn według mojej diagnozy, lecz nie jestem pewien czy dobrze to zrobiłem ( przykładałem próbnik do każdego "pinu" i nigdzie się nie zaświecił ). Moglibyście mi powiedzieć jak dokładnie mam sprawdzić czy prąd dochodzi czy nie i przez który element są niesprawne światła. Super by było gdyby ktoś podesłał schemat elektryczny.
    Z góry dziękuje :)
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 10  
    Kolego zacznij od bezpieczników po lewej stronie kierownicy pod akumulatorem mała skrzyneczka prawdopodobnie zaśniedziałe styki lub przepalony bezpiecznik

Dodano po 4 [minuty]:

A tu masz stonkę elektrody ze schematem 235 i 255 to to samo
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1756490.html
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 5  
    bezpieczniki wszystkie dobre - nie spalone. Styki również wyglądają dobrze
  • Poziom 5  
    Temat do zamknięcia, kierunki powróciły, winowajcą był przełącznik od awaryjnych. Dziękuje