Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Fiat Seicento - Mam gaz, a nie chce przełączyć się na gaz.

31 Aug 2017 14:41 1932 4
  • Level 2  
    Sytuacja następująca
    Mam taki włącznik jak na zdjęciu. Czerwona dioda pewno od benzyny po lewej stronie. Reszta jest chyba od gazu
    Odkąd kupiłem auto to świeci mi się tylko jedna po prawej pomarańczowa, reszta w ogóle nie działa
    Kiedy przełączę na LPG to pomarańczowa chwilę pomiga i się zapala na stałe ale ciągle mi benzyne zżera, nie wiem jaki mam stan gazu bo diody powinny poinformować,
    Zalewałem go do pełna, nie odbijało ale już nie chciało więcej ładować powyżej 15 barówFiat Seicento - Mam gaz, a nie chce przełączyć się na gaz.
  • Level 30  
    W normalnym trybie pracy świecenie pomarańczowej kontrolki sygnalizuje pracę na LPG, miganie po przełączeniu to pewnie czas inicjalizacji i przełączenia na LPG ale jeżeli Ci się nie przełącza na LPG to podjedź do jakiegoś warsztatu zajmującego się LPG niech Ci to sprawdzą. Może być jakiś problem ze sterownikiem skoro Ci nie świecą kontrolki od poziomu LPG.
  • Level 2  
    No właśnie świeci mi tylko ta jedna, pomarańczowa, a jest jeszcze te parę innych. A problem w tym, że choćby ona się przełączyła to i tak mi zżera benzyne. I na liczniku to widać i wąchałem z wydechu
  • Level 29  
    A czy przy przełączaniu na LPG słychać takie klepnięcie zaworów pod maską i przy butli może ci się centralka uszkodziła i tylko led się włącza a zawory już nie . A co do wskaźnika to zrób zdjęcie zaworu w butli zobaczymy jaki masz wskaźnik zamontowany , możliwe że tylko wskazuje rezerwę LPG.
  • Level 2  
    Właśnie sprawdzaliśmy z kolegą i nic nie stuka przy zapalaniu. Ani pod maską ani przy zbiorniku. Zdjęcie Ci jutro prześlę