Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Romet Chart 210 elektronic - Ustawienie niskich obrotów

bartex2424 01 Wrz 2017 20:42 270 0
  • #1 01 Wrz 2017 20:42
    bartex2424
    Poziom 5  

Witam problem polega na tym że nie moge ustawić biegu jałowego w moim charcie. Romet ma podniesioną przepustnice prawie do połowy za pomocą napinacz linki gazu (bo śruba regulacyjna nie daje takiej możliwości) próbowałem regulacji iglicy przepustnicy, brak rezultatu nie wchodzi na obroty, na niskich dławi się. Simeringi zostały zmienione na nowe. A tagrze zmieniłem pierścienie oraz oczywiście uszczelkę pod głowicą i cylindrem dodatkowo dla pewności z zewnącz uszczelniłem kartery silikonem więc raczej nieszczelności i lewe powietrze nie jest możliwe. Gaźnik wyczyszczony, zapłon ustawiony idealnie (sprawdzany za pomocą lampy stroboskopowej), zmieniłem moduł na nowy ponieważ stary nagle odcinał iskrę teraz na nowym iskra jest cały czas. Połączenie gaźnik cylinder szczelne oraz gaźnik filtr również filtr powietrza nowy silnik również nie wchodzi na obroty cewka ładowania oraz impulsator sprawne (sprawdziłem renzynsatancje i jest prawidłowa) świeca fajka nowa . Romet posiada gaźnik bing olej leje 1:30 na dotarciu. Naprawdę nie wiem co jest grane więc prosze o pomoc.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME