Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Oczyszczacz powietrza który sprawdzi się przy eliminacji brzydkich zapachów

mikaxx 02 Sep 2017 08:40 1116 3
 • #1
  mikaxx
  Level 11  
  Witajcie, czy ktoś użytkuje oczyszczacz powietrza i posiada zwierzęta? Szukam jakiegoś do max 2000 zł i chciałabym aby chociaż w części oczyścił powietrze z zapachów kocich ( w tym amoniak) kurzu i sierści. Myślałam nad Daikin ale on wytwarza ozon i nie da się wyłączyć opcji jonizacji. Potem więc wzięłam pod uwagę Sharp ale do końca nie jestem przekonana. I teraz mam na uwadze Winix p450 i sama już nie wiem...Czy ktoś może coś doradzić ? :)
 • #2
  jdubowski
  Tube devices specialist
  Zapachy - coś z węglem aktywnym jedynie, a tak naprawdę to porządna wentylacja odsysająca powietrze z okolicy kuwety + żwirek oparty o bentonit.
  Kłaki zaś zbyt wyrafinowanego filtra nie wymagają, gęsta siatka nawet wystarczy...
 • #3
  nowika
  Level 2  
  My mamy psiaka, a w domu zainstalowany oczyszczacz z philipiaka. mało kto słyszał, że ta firma ma takie przydatne urządzenia oprócz naczyń. Ja jestem zadowolona z działania. Oczywiście odkurzacz też chodzi regularnie, ale to inna historia.
 • #4
  jdubowski
  Tube devices specialist
  nowika wrote:
  w domu zainstalowany oczyszczacz z pilipiaka. mało kto słyszał, że ta firma ma takie przydatne urządzenia oprócz naczyń.


  Philipiaka zapewne. Ile ów oczyszczacz kosztował? Bo garnki mają ceny z kosmosu, a firma jest chyba mistrzem Polski w spamowaniu przez telefon.