Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ducati monster 620 dark - Metaliczny dzwiek

dazid 02 Wrz 2017 19:14 618 6
  • #1 02 Wrz 2017 19:14
    dazid
    Poziom 2  

Witam. Co moze byc przyczyną metalicznego dzięku, ktory słychać na załączonym video. Moze ktoś z Was mial taki problem i moze mi pomóc ?

0 6
  • #3 04 Wrz 2017 20:39
    dazid
    Poziom 2  

Nie sprawdzałem. Myslisz ze taki dziek moze byc na luznych zaworach? To jakby tarcie metal o metal. Zawsze kojarzylo mi sie ze jak luz na zaworach to stuka ale moze masz racje i sprawdze to.

0
  • #6 13 Wrz 2017 20:40
    dazid
    Poziom 2  

Luzy ok. Czarna magia. :( motocykl byl w zakladzie w Szwecji( bo kupilem go od znajomego szweda) i nie znalezli przyczyny co jest naprawdę szokujące jak dla mnie. Wymienili praktycznie wszystkie lozyska jakie byly mozliwe i nic. Demontowane bylo sprzęgło tam tez nie znaleźli nic. Byc moze cos przeoczyli bo kilku znajomych oglądało juz ducati i strzelali z gory na docisk sprzegla. Co o tym sadzisz ? Moze problem jest glebiej.

0
  • #7 06 Paź 2017 20:14
    reneeww
    Poziom 10  

Słuchaj, rozumiem ze masz na myśli ten dźwięk który pojawia się od czasu do czasu na tym filmie. A tak prozaicznie, sprawdzałeś czy czegoś w wydechu nie ma? Moze oderwał się kawałek siatki od wygłuszenia i brzęczy ci w tłumiku po prostu. Albo gdzie indziej coś jest luźne, to nie musi być w silniku.

W swoim motocyklu odkleiła mi się blaszka aluminiowa przy zegarach-taka ozdobna, i rezonowała przy pewnych obrotach. Szło tak jakby z silnika.

0