Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Kupię] Gotowe rozwiązanie opuszczanych rolet - na arduino

Pietro54 03 Wrz 2017 11:30 1317 1
  • #1 03 Wrz 2017 11:30
    Pietro54
    Poziom 13  

Cześć,

Jak w temacie - kupię cale rozwiązanie opuszczanych rolet oparte o arduino.
    Czas jakiś temu na majsterkowo został wrzucony fajny opis - https://majsterkowo.pl/rolety-okienne-sterowane-pilotem-od-tv/

Szukam kogoś kto skonstruuje mi całe rozwiązanie i być może zainstaluje (dlatego mile widziany ktoś z wawy, lub okolic)
    Jeśli jesteś studentem, interesujesz się elektroniką - nie powinien Ci ten temat dużo zająć.

Cechy zadania
    * projekt oparty o 2x arduino nano
    * użycie serwo mechanizmów modelarskich
    * 6 okien (4+2)
    * 4 okna, każde sterowane oddzielnie (oraz kombinacje 2x2, 1x4)
    * 2 okna, każde sterowane oddzielnie i razem
    * możliwość sterowania przez irda ( arduino wyposażone w czujnik podczerwieni) - zaprogramowane na mojego pilota [czytaj najpierw trzeba odczytać sygnały z mojego pilota - uniwersalny LG]
    * możliwość sterowania przez bluetooth
    * możliwość sterowania po wifi - serwerek www

Opis
    Zależy mi na zbudowaniu dwóch oddzielnych układów opartych o adruino, w jednym pokoju są 4 okna, w drugim 2.
    Znakomitą cześć kodu/całego rozwiązania można sklonować właśnie z https://majsterkowo.pl/rolety-okienne-sterowane-pilotem-od-tv/
    Chciałbym sterować roletami za pomocą pilota (irda), telefonu (bluetooth) i być może komputera (wifi - mini serwer www,, wystarczy ).
    Zależy mi na sterowaniu roletami niezależnie od siebie, dlatego potrzebne są 4 przekaźniki(chyba że ktoś widzi to inaczej) dla 4 rolet. Analogicznie dla dwóch rolet.
    Ogólnie projekt bliźniaczy do opisanego przez kolegę z majsterkowa

Wynagrodzenie
    * umowa zlecenie/dzielo(jak kto woli)
    * jesli sie dogadamy to chetnie zaplace zaliczke(15%)/przelew, reszta w gotowce przy odbiorze.
    Z uwagi na to iż każdy podejdzie do tematu nieco inaczej, czekam na propozycje cenowe.
    Oczywiście pokrywam wszystkie koszta, części, czas pracy + czas na ew. testy.
    Propozycje na PW proszę

Jak ja to widzę?
    Proszę o propozycje cenowe
    * Wybieram jedną,
    * Dogadujemy się co do ram cenowych, kosztów za części, czasu na testy i czasu na "wdrożenie".
    * Opcja instalacji mile widziana (pozwoli to uniknąć różnych komplikacji).
    * Uzgadniamy rozwiązanie,
    *termin realizacji. Najpozniej do konca pazdzienika - jednak im wczesniej tym lepiej.

Masz problem z Arduino? Zadaj u nas pytanie. Odwiedź nasze forum Arduino. Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • #2 04 Wrz 2017 15:13
    aaanteka
    Poziom 38  

Opis zlecenia nie zawiera kluczowej kwestii - rozmiaru okien. Moja wstępna propozycja po kalkulacji dla 6 okien do rozmiaru 1764x1431 wynosi 3500PLN z VAT. Czas realizacji 5 tygodni.