Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wirus, problem z IIS ? CCleaner nie skanuje.

03 Wrz 2017 13:08 510 2
  • Poziom 15  
    Witam, da się naprawić mój system win 7 64 premium czy się nie da? Procesor Phenom II X4 840, płyta M4A88T-M, ram 4 GB. Gdyby nie ccleaner nie wiedziałbym, że coś jest nie tak. Wszystko działa dobrze, również konkurencyjny Wise Care 365. Problem leży w niemożności zainstalowania ccleaner (instalator przerywa pracę w pierwszej fazie, z komunikatem, że napotkał błąd i instalacja jest niemożliwa, brak sygnatury błędu); jeśli skorzystam z przywracania systemu pojawia się zainstalowany dawniej ccleaner, jednak powtarza błąd polegający na: Otwieramy program, możemy wykonać wszelkie czynności (np. skanowanie rejestru i inne) za wyjątkiem normalnego skanowania (pierwsza pozycja) uruchamia się wtedy i pojawia się komunikat o możliwym uszkodzeniu na skutek infekcji. WU działa, zrobiłem - adaware, combofix, skanowanie avast, przywracanie, nic. Frst wynalazł kilka błędów i tak sobie myślę, że może ma to związek z IIS (jedna z aplikacji szuka katalogu inet/pub, którego u mnie nie ma). Tak sobie przypominam, że wczoraj ściągałem różne pliki (w tym ze strony Komputer Świat) i po zakończeniu tego ściągania pojawił mi się jakiś dziwny komunikat, że teraz mam gry z KŚ czy jakoś tak (spieszyłem się, nie doczytałem i machnąłem na to ręką). Może to zresztą nie to. Komputer służy tylko do internetu, grafika zintegrowana. Jakieś rady?
  • Poziom 15  
    Dałem sobie spokój po po kilku następnych próbach renowacji systemu (rada kolobosa + odinstalowanie i wgranie SP1, inne). Więcej czasu poszło na naprawianie niż trwała nowa instalacja. Podziękowania dla kolobosa .