Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak połączyć telewizor z komputerem?

Miliosek 03 Wrz 2017 23:59 456 6
  • #1 03 Wrz 2017 23:59
    Miliosek
    Poziom 3  

Otóż mam Samsunga Smart TV i tylko na nim działa mi pendrive (Tutaj temat: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3144280.html)
    Chciałbym jakoś za pomocą telewizora odzyskać pliki z pendrive, tak jak pisałem tylko na telewizorze pendrive działa, niestety odtwarza tylko muzykę, filmy i zdjęcia, a mi zależy na innych rzeczach. Komputer podłączony przez LAN, Wifi-Direct niestety nie posiada. Czy da się jakoś dostać do tych plików (pendrive będzie podpięty pod telewizor)?

0 6
  • #4 06 Wrz 2017 01:04
    Miliosek
    Poziom 3  

maurycy123 napisał:
    Nie da się w ten sposób odzyskać danych z pendriva. Musisz go podłączyć do komputera. Jeżeli w TV działa to i w komputerze musi działać.

rtv napisał:
    Tylko komputerem.

Nic bardziej mylnego, dałem w poście info o tym, iż nie działa w komputerze, a działa na telewizorze ;/

0
  • #5 06 Wrz 2017 14:14
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

Miliosek napisał:
    dałem w poście info o tym, iż nie działa w komputerze, a działa na telewizorze ;/

A ten pen został sformatowany pod tv?

0
  • #6 06 Wrz 2017 14:25
    Miliosek
    Poziom 3  

KOCUREK1970 napisał:
    Miliosek napisał:
    dałem w poście info o tym, iż nie działa w komputerze, a działa na telewizorze ;/

A ten pen został sformatowany pod tv?

Niewiem, możliwe bo w końcu tam działa a na lapku nie. Ale i tak coś jest nie tak, bo nawet jak byl zaszyfrowany to WIDZIAŁEM dane np. ufs explorerem i mogłem filmy pobrać (te nagrane), ale i tak były zaszyfrowane.

0
  • #7 06 Wrz 2017 14:41
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

Miliosek napisał:
    Ale i tak coś jest nie tak, bo nawet jak byl zaszyfrowany to WIDZIAŁEM dane np. ufs explorerem i mogłem filmy pobrać (te nagrane), ale i tak były zaszyfrowane.

Tv szyfruje nie tylko pena ale też wszystkie na nim dane.
    I pen zadziała TYLKO i WYŁĄCZNIE na tym konkretnym tv.

W moim odczuciu, nic więcej z tym nie zrobisz (bo sam producent tv nie przewidział/przewiduje udostępnienia danych z pena poza portem USB, a ono jako takowe NIE jest udostępnione przez sieć).

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo