Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kosiarka Nac 1P65FE - Falujące obroty

Luckey13 04 Wrz 2017 22:51 687 2
  • #1 04 Wrz 2017 22:51
    Luckey13
    Poziom 15  

Witam, w kosiarce z w.w.silnikiem (chińczyk, chyba loncin) mam problem w postaci falujących obrotów.
    Winny jest gaźnik, ale nie mogę dojść co mu dolega, wyczyściłem co się dało, ale nic nie pomogło.
    Niestety nie mam kompresora, więc nie mogę tego zrobić porządnie, może ktoś poradzi co jeszcze mogę zrobić, poza kupnem nowego gaźnika oczywiście? ;D
    Wyczyściłem dysze (są 2, jedna to po prostu krótka śrubka z otworem, druga to długa rurka wchodząca do gardzieli) zawór iglicowy i powierzchownie resztę gaźnika.
    Modelu gaźnika nie podam, bo jest nieczytelny, ale nie różni się zbytnio od typowych chińskich gaźników, ten jest w wersji z 1 przepustnicą i primerem, oływakowy, jak napisałem wyżej ma 2 dysze

Podstawiłem inny gaźnik i działa, wolałbym jednak oryginalny, bo ten drugi jest w wersji ze ssaniem i będę musiał wykombinować jakieś cięgno, trzeba nieco poprzerabiać będzie, by to miało ręce i nogi.

0 2
  • #2 05 Wrz 2017 10:04
    Bartek bikcar
    Poziom 5  

Wyślij zdj gaźnika miałem to samo potem już nie odpalala kupiłem gaźnik za 30zł i śmiga

0
  • #3 05 Wrz 2017 19:17
    Luckey13
    Poziom 15  

No nic, dorobiłem drugi gaźnik, tzn ssanie, i jak na razie wszystko gra, w wolnej chwili rozbiorę może stary raz jeszcze i wyczyszczę na spokojnie.
    Swoją drogą, to w kosiarkach markowych kłopoty z gaźnikiem zazwyczaj się sprowadzają do dyszy, pływaka lub membrany, tudzież uszczelek, a w tych chinolach zawsze jakieś dziwne problemy, te silniki jak na chińczyka są niezłe, jedną taką kiedyś katowałem dobre 5 lat nim padła, ale z tymi gaźnikami to porażka, można dobre.paliwo mieć, może być filtr, ale i tak się w końcu zatka na amen, raz nawet miałem wiórki w takim, tzn po procesie produkcyjnym :D

0