Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki laptop za 1500zł-1600zł?

05 Wrz 2017 10:56 633 29
  • Poziom 12  
    Witam,
    czy mogli byście polecić laptopa w takiej cenie jak w tytule?Wiem że budżet nie jest za wysoki ale ma być to laptop do zastosowań biurowych i ewentualnie do oglądania czasem youtube czy innych serwisów z serialami.Nie będzie on służył do grania.Dodam ze laptop może być bez systemu operacyjnego jeśli to da większe możliwości w zakupie.Z góry wielkie dzięki za pomoc.
  • Spec od komputerów
    15 calowy? napęd optyczny potrzebujesz? jakieś preferencje co do marki?
  • Poziom 41  
    Do prac biurowych polecam laptop z ekranem 17".
  • Poziom 12  
    Tak 15 cali bo wiem że w tej cenie nie będzie nic większego a co do marki to nie mam nic szczególnego tylko żeby płynnie chodził na stronach,dokumentach i tak jak pisałem czasem filmy hd.A co do napędu to czasem może się przydać więc tak.

Dodano po 1 [minuty]:

1 PAWEL napisał:
    Do prac biurowych polecam laptop z ekranem 17".

Tylko czy będzie coś w tej cenie sensownego?Nie lepiej 15 i szybszego?Nie będzie aż tak mocno użytkowany.
  • Poziom 41  
    Propozycje
    Laptop Lenovo G70-70 2x1,4GHz 4GB 500GB 17,3 cal (6720192603)
    Lub mocniejszy
    Laptop Lenovo G70-70 2x1,7GHz 8GB 1TB 17,3 cal (6720189861)
  • Spec od komputerów
    17 to 'klocek' z reguły nieco wolniejszy niż 15 calowy za te same pieniążki.

Ekran matowy, całkiem znośny sprzęt:

https://www.x-kom.pl/p/330055-notebook-laptop-156-lenovo-v110-15-i3-6006u-4gb-500-dvd-rw.html

Napisz prywatną wiadomość, może udałoby mi się taniej Ci to załatwić.

Dodano po 49 [sekundy]:

1 PAWEL napisał:
    Laptop Lenovo G70-70 2x1,4GHz 4GB 500GB 17,3 cal (6720192603)

17 cali z celeronem? naprawdę? To chyba najtańsze siedemnastki jakie są.
  • Poziom 41  
    lukasz2511 napisał:
    17 cali z celeronem? naprawdę? To chyba najtańsze siedemnastki jakie są.

Ale dobre do prac biurowych a zwłaszcza laptop Lenovo G70-70 2x1,7GHz 8GB 1TB 17,3 cal
    Intel Pentium 3558U, 1,7GHz.
    lukasz2511 napisał:
    laptop do zastosowań biurowych i ewentualnie do oglądania czasem youtube

Nie wyobrażam sobie pracy na 15" ekranie z programami biurowymi.
  • Spec od komputerów
    Może być, z tym że nie kupuj na morelach.
  • Spec od komputerów
    https://www.wykop.pl/tag/morele/

Karty zintegrowane intela są dużo mniej problematyczne.
  • Poziom 16  
    Lenovo to syf. Nie kupuj tego.

Jeszcze rat nie skończyłem za y700 a już ledwo się trzyma. Wersje bez systemu mają bios poblokowany.
  • Poziom 41  
    Lenovo Ideapad 310-15 i3-6100U/4GB/1000/DVD-RW GF920MX
    Dobry wybór jeśli spełnia twoje wymagania. Pozdrawiam.
  • Poziom 12  
    Tak jak pisałem do napisania i wydrukowania dokumentów będzie ok i czasem jakiś film obejrzeć.
  • Poziom 41  
    Bardzo pomocny w pracy biurowej w domu jest ekran 17" lub większy.
    Jeśli to tylko wypracowania i okazjonalne pisanie to ok.
  • Poziom 12  
    Tak to tylko sporadyczne przeglądanie Internetu i wydruki faktur i dokumentów.Więc powinno być ok
  • Poziom 12  
    Ja już mam Windowsa na pendrive tylko problem w tym że nie wiem jak to uruchomić bo włącza mi się to co zaliczyłem na zdjęciu i nie mogę wejść w boot menu żeby ustawić pendrive do czytania.Może jest do tego jakaś komenda Ale nie wiem wlansie jaka.
  • Poziom 41  
    A można wiedzieć Windows jaka wersja ?
  • Poziom 12  
    Windows 10 x64 Home
  • Poziom 12  
    Ok wielkie dzięki filmik na youtubie pomógł.
  • Poziom 41  
    Odpisz jak poszła pełna instalacja.
  • Poziom 12  
    Instalacja poszła bez problemów wystarczy tylko wcisnąć malutki przycisk (najlepiej wykałaczką) tak jak jest pokazane na filmiku i uruchamia nam się boot menu i wszystko robimy już normalnie jak byśmy instalowali Windowsa.Ja miałem na USB i bez żadnych problemów.
  • Poziom 6  
    Lenovo są (mocno) awaryjne, ale jak Ci to nie przeszkadza :) - masz gwarancje 2 lata (często door-to-door), to można przeboleć awarie ;) Na aukcjach All... Jest Medion Erazer z i7 quad core, 17 cali i 8 GB RAM, DVD, itd. za 1700 zł. Firma kiepska (należy do Lenovo), ale pod względem konfiguracji nic go nie przebije z nowych laptopów.

A jak chcesz markowy typu DELL, HP, Toshiba, to musisz zejść z wymaganiami co do konfiguracji.