Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen Xantia 96r 1.8 BENZYNA - awaria alarmu/stacyjki

05 Wrz 2017 16:51 237 1
  • Poziom 2  
    Witam serdecznie od niedawna jestem posiadaczem xantii którą chwaliłbym za jakość jazdy gdyby nie ciągłe drobne awarie. Teraz stała się rzecz następująca wysiadam z autka próbuję je zamknąć pilotem który świeci jak zawsze na czerwono ale ta nie reaguje, wsiadam do środka, wpisuje kod, odpalam, gaszę tym razem zamykam ze środka żeby nie wysiadać na darmo (też pilotem) nie działa. Sprawdzam centralny zamek z kluczyka ten natomiast ma się świetnie. odłączyłem akumulator na cała noc dalej to samo. Co ciekawsze, gdy już wyciągne kluczyk ze stacyjki dalej mogę otwierać zamykać szyby(przednie) przyciskami i cały czas świeci się taka czerwona diota po lewej stronie od kierownicy nad bezpiecznikamia do tego świeci się też akumulator, wiece jakby nie było ładowania albo jak po 1 przekeceniu kluczyka kiedy nie zaświecą się jeszcze wszystkie kontrolki a świeci się sam akumulator(kontrolka). sprawdzałem bezpiecznik alarmu ale w ogóle go tam nie było nr 17 na mojej liście, nie było go tam odkąd ją kupiłem więc to na pewno nie ten problem. ktoś ma jakiś pomysł?

PS. Dziś jak wracałem z pracy rozładował mi się akumulator podejrzewam, że nie ma ładowania przez tą czerwoną diodę o ile jest ona od alarmu to może ten alarm coś blokuje? nie mam pojęcia co się dzieje proszę o pomoc...
  • Poziom 34  
    Tam przypadkiem nie masz kluczyka z pilotem na podczerwień?