logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

huawei p9lite wyłączył sie

krzysiek201 05 Wrz 2017 22:29 2787 3
REKLAMA
  • #1 16683370
    krzysiek201
    Poziom 9  
    Hej, Będąc w pracy zerknąłem na telefon na godzinę i telefon po chwili się wyłączył bateria była na 38%, próbowałem włączać przyciskiem parę razy ale zero reakcji, w domu podpiąłem pod ładowarkę także zero reakcji , podpiąłem pod laptopa wyszukało telefon ale nie mogłem się połączyć z komputerem(brak akceptacji). Szukałem w wyszukiwarce hasła Huawei p9lite sam się wyłączył i ktoś pisał na forum aby postukać telefonem, postukałem o stół i telefon o dziwo się włączył i chodzi teraz normalnie. Czy to jest jakiś sygnał wczesnej fazy awarii czy co, bo chyba nie jest to normalne. Telefon jest jeszcze 10 miesięcy na gwarancji tylko problem taki ze kupiłem go będąc w delegacji w Toruniu w RTV agd a mieszkam w Rzeszowie także nie wiem czy tutaj gwarancja mnie obejmuje, ale to mniejsza o to. Spotkał się ktoś z takim problem w tym modelu telefonu?
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 16683436
    rtj71
    Spec od komputerów
    Jeśli chodzi o RTV Euro AGD to możesz oddać sprzęt na gwarancję w jakimkolwiek sklepie tej samej sieci. Osobiście oddałbym go od razu gdy takie coś się pojawi. Jeśli 'postukałeś' to nie było pewnie gdzieś styku, powinno to w takim razie działać póki to połączenie jest prawidłowe. Teraz oddawanie sprzętu na gwarancję raczej mija się z celem.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #3 16683827
    tino2003
    Admin grupy GSM
    Najlepiej samemu zgłosić do autoryzowanego serwisu danej marki, oni sami przyślą kuriera i potem odeślą do Ciebie. Po co szukać pośredników.
    Niemniej jednak jak pisze poprzednik gdy telefon działa to wysyłanie na serwis mija się z celem.
  • Pomocny post
    #4 16683859
    rtj71
    Spec od komputerów
    tino2003 napisał:
    Najlepiej samemu zgłosić do autoryzowanego serwisu danej marki, oni sami przyślą kuriera i potem odeślą do Ciebie. Po co szukać pośredników.


    Tak jest najlepiej, z tym że o ile w RTV nic się nie zmieniło to trzeba przez nich realizować gwarancję niestety.
REKLAMA