Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka BOSCH SMV53 - Zawieszony panel/program nie można uruchomić nic zmienić

06 Wrz 2017 11:19 7893 3
  • Poziom 2  
    Witam Mam problem ze zmywarką BOSCH dziś po wybraniu programy nagle się coś zwiesiło - generalnie nie da się nic dalej zrobić. Robiłem reset prądowy: krótkie wyłączenie nic nie zmienia, długie wyłącznie 3 min dalej to samo wisi zapalony program smart pokazuje czas i nic więcej zrobić się nie da.
    Pełny symbol zmywarki SMV53M70EU/74
    Czy ma ktoś pomysł jak zrobić reset lub ewentualnie co padło i należy wymienić ? Zmywarka BOSCH SMV53 - Zawieszony panel/program nie można uruchomić nic zmienić
  • Specjalista AGD
    Po zamknięciu zmywarki trzeba podejrzeć czy wyświetlacz gaśnie , jak nie gaśnie to sprawdziłbym zamek w drzwiach . Klawiszowy reset był robiony ? , tylko nie pytaj jak poczytaj w instrukcji do siągnięcia na internecie .
  • Poziom 2  
    OK. dziękuję za info za ok. 3-4 godz będę na miejscu to sprawdzę i dam znać.
  • Poziom 2  
    Udało się rozwiązać problem. Było to jakieś zawieszenie, ale po powciskaniu różnych przycisków udało się na tym zawieszonym panelu uruchomić zmywarkę (choć program był krótszy niż powinien). Przed tym jeszcze wyłączyłem z zasilania sprzęt na 3 godz., ale czy to coś pomogło to chyba nie. Po wykonaniu cyklu mycia wszystko wróciło do normy.
    Dziękuję za włączenie się do posta.
    Pozdrawiam