Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Akumulator Ford Focus - Ford Focus 2000 r 1.8 TDDI rozładowuje akumulator

zdrpk1524 07 Sep 2017 16:02 1878 4
    zdrpk1524
    Level 6  
    Witam, jakie mogą być przyczyny rozładowywania akumulatora? Już nie mam na to pomysłu, wymieniłem nawet akumulator. Czy możliwe jest by ucięte kostki od oryginalnego radia i złączone izolacją od nowego mogły zabierać prąd? Ogólnie bez zapłonu prąd podaje do kilku miejsc, ale czy mógłby mi ktoś podać schemat w których być powinien a w których nie? Bo nie mam już głowy do tego, sprawdzany był i sam już nie wiem. Sorry za składnie zdań, ale to ze złości, heh.
    PROSZĘ O POMOC.
  • Helpful post
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Kolega poczyta najpierw, co jest napisane na forum, o tej usterce. Potem dokona pomiarów i powie nam, ile tego prądu pobiera auto. Na koniec, znajdzie bezpiecznik, po którego wyciągnięciu, pobór spada i będziemy myśleli dalej.
    zdrpk1524
    Level 6  
    Ten problem juz zazegnalem, ale mam prośbe, ucialem kostki od radia by podlaczyc takie ktore pasuja do radia pioniera ale nie wiem co z czym sie je , ktore przewody do czego, ma ktos mozliwosc opisania mi podlaczenia kostek na podstawie zdjec przewodow?
    zdrpk1524
    Level 6  
    Tyle to ja wiedzialem ale nie moglem tu nigdzie dostac😆 a oryginalne radio to zlom.
    Na wariata chcialem to zrobic nawet raz mialem dobrze podpiete tylko w momencie gdy dawalem go do elektryka by pozbyc sie rozladowywania akumulatora kazal odpiac radio. Centralny zamek rozladowywal aku i modul haka a radio bylo ok jednak teraz mam z nim problem. Jest tu ktos kto wie ktory przewod w tych od zasilania jest od czego ? Bo kolorami duzo mi nie mowi. Jest zielono czarny zolto zielony zolto czarny itd balagan straszny xd

Dodano po 1 [minuty]:

Dodam tylko ze el. Samochodowy ma czas dopiero za dwa tygodnie dlatego tak mi zalezy by zrobic to samemu.