Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Multimetr FlukeMultimetr Fluke
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Re: Iveco Daily 35c15 - nie działają elektryczne szyby

07 Sep 2017 20:23 6537 5
  • Level 22  
    Witam potrzebuje schematu szyb elektrycznych do tego modelu. Bezpieczniki dobre, podnośniki z silniczkami dobre, nowe, kable nie przełamane w drzwiach, sprawdzane multimetrem, przełączniki szyb podmieniane ze sprawnego. Problem w tym że mam schemat do tego Iveco, ale tam jest silniczek z 2 przewodami a u mnie jest 6 przewodów na każdy silniczek. Czy ktoś wie jak taki silnik jest sterowany? Czy jest jakiś sterownik od szyb w tym modelu? Rocznik 2006.

Dodano po 2 [godziny] 25 [minuty]:

citromaniak wrote:
    Witam potrzebuje schematu szyb elektrycznych do tego modelu. Bezpieczniki dobre, podnośniki z silniczkami dobre, nowe, kable nie przełamane w drzwiach, sprawdzane multimetrem, przełączniki szyb podmieniane ze sprawnego. Problem w tym że mam schemat do tego Iveco, ale tak jest silniczek z 2 przewodami a u mnie jest 6 przewodów na każdy silniczek. Czy ktoś wie jak taki silnik jest sterowany? Czy jest jakiś sterownik od szyb w tym modelu? Rocznik 2006.

Jest jeden plus 12v na kostce do przełącznika otwierania szyb i dalej rozdziela on się na przełączniku otwierania szyb do silniczka. Na przełączniku prawidłowo, czyli raz na jednym kablu raz na drugim w zależności czy włączymy góra czy dół na przełączniku.
  • Multimetr FlukeMultimetr Fluke
  • Level 2  
    Witam! a jaki model iveco miałeś?? starszy do 2006 czy 2006 do 2012 ?
  • Multimetr FlukeMultimetr Fluke
  • Level 1  
    Kolego Citromaniak co było przyczyna usterki bo mam dokładnie taki sam problem jak TY...?