Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Deimic Smart Home
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę] Sterownik rolet okiennych

dandaw69 07 Wrz 2017 22:23 1227 2
  • #1 07 Wrz 2017 22:23
    dandaw69
    Poziom 9  

Dzień dobry,

Opis zlecenia:
    szukam osoby do zaprojektowania i wykonania urządzenia do sterowania roletami okiennymi wewnątrz pokoju. Wykonanie na atmega8 oraz 2 x mostki H TLE 5205-2G. Działanie ma polegać na tym, że jeśli jest noc mają się opuszczać a podczas dnia mają się podnosić. Żeby było sterowanie przyciskami góra, dół oraz możliwość sterowania pilotem na układzie TSOP34836. Schemat mogę podesłać ale nie jest kompletny.

Czas realizacji zlecenia: do ustalenia

Wysokość budżetu: do ustalenia

Rodzaj płatności: przedpłata

Rozdaj umowy: do ustalenia

Kontakt: PW

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • Deimic Smart Home
  • #2 08 Wrz 2017 09:54
    FastProject
    Poziom 28  

Napisz tutaj https://youtu.be/xtloI-xzbjQ
    Jeśli chcesz dedykowany sterownik od podstaw.

• Deimic Smart Home
  • #3 10 Wrz 2017 08:35
    Marek2006
    Poziom 29  

Dedykowane sterowniki z YT (jest ich tam więcej) mają moim zdaniem jedną wadę - brak profesjonalnie wyglądającej obudowy.
    Alternatywnie mógłbyś kupić gotowe rozwiązanie od Somfy. Myślę, że cena dedykowanego rozwiązania (z obudową) będzie podobna. Mają też rozwiązania mobilne.
    Jeśli to byłoby zbyt drogo, to możesz kupić jakiś prosty sterownik i go rozbudować. Np. ja chętnie się pozbędę (bardzo tanio) sterownika Chronis Uno Smart. Ma bardzo rozbudowane możliwości (dużo więcej niż potrzebujesz), profesjonalną obudowę i jedyne czego brakuje, to zdalnego sterowania. Ale dorobienie takiego sterowania może być tańsze niż projekt od zera. Pomyśl.

Marek