Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ZTE Blade A310 - Szukam Roota i aplikacji do Radia Fm

08 Wrz 2017 08:41 726 8
  • Poziom 6  
    Witam.
    Mając zwykła aplikacje Radio Fm, jednak ona mi się nie podoba bo nie ma RDS-u.
    Zainstalowałem aplikacje ,,Spirit2'' i ,,Spirit1'' zakupując w sklepie Google Play.
    Po instalacji potrzebują te aplikacje Roota.
    Mam do was pytanie.
    Jaka była by aplikacja dostępna dla tego modelu telefonu odpowiednia pasująca żeby mieć Radio Fm z RDS-em?
    Jeżeli te aplikacje które podałem wyżej Spirit1 i Spirit2 będą dla niego odpowiednie to jak zainstalować roota i z kąd pobrać tego roota?
    Proszę o pomoc.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 6  
    No właśnie i tu się zaczyna problem.
    Próbowałem instalować KingRoot aplikacją apk oraz przez Komputer aplikacją exe, pobrane ze strony producenta.
    I nie mogę w żaden sposób go zainstalować a wszystko robiłem dobrze jak kazali.
    Dochodzi do połowy 55% i wyskakuje mi taki komunikat jak na obrazku.
    I nie wiem gdzie szukać co robić by mieć tego roota.
    ZTE Blade A310 - Szukam Roota i aplikacji do Radia Fm

Proszę pomóżcie mi.
  • Poziom 22  
    Prawdopodobnie KingoRoot nie może znaleźć w sieci sterowników do ZTE A310. Znajdź je w sieci i zainstaluj na komputerze.

Dodano po 4 [minuty]:

Masz włączone debugowanie USB w opcjach programisty?
  • Poziom 6  
    Tak cały czas mam włączone debugowanie USB.
    Spróbuje znaleść te sterowniki.

Dodano po 3 [godziny] 46 [minuty]:

Proszę pomóżcie mi.
    Próbowałem wszystkiego, Kingroota zainstalować czy ten superuser i bez rezultatu.
    Wszystkie sterowniki zainstalowane z tej strony Link

Co zrobić?
    Może są softy dla tego modelu zrotowane.
  • Poziom 22  
    KingRoota zainstaluj na kompie na którym masz sterowniki do ZTE . Musisz mieć dobrej jakości przewód USB.KingRoott superuser zainstaluje sobie sam.
  • Poziom 6  
    Ja mam KingRoota zainstalowanego na kompie i wszystkie aktualne sterowniki do ZTE też są wszystkie jak należy, a przewód USB mam też dobrej jakości oryginalny w zestawie był z telefonem.
    Czytam różne tematy na fochach z różnych stron.
    Nie wiem może dlatego że ten telefon jest prosto z Plusa i jakieś blokady ma na nim czy coś.
    Może przeinstalowanie softu pomoże.
  • Poziom 22  
    To nie ma znaczenia czy z Plusa czy z Play itd. Spróbuj inną wersję KingRoot.

Dodano po 2 [minuty]:

Spróbuj inny przewód . Te w zestawie są czasem kiepskie.
  • Poziom 6  
    Powiem tak.
    Na każdych 5 kabli usb jest tak ciągle tak samo jak na obrazku co wyżej podałem 55% i przerwa.
    Od Ściągania KingRoota 1.5 wersji do najnowszej 3.5 ciągle tak samo mi wyskakuje.
    Do tego próbowałem też wgrywać Superuser po przez wgrywanie na kartę pamieci i wejście w recorvery i instal from zip i też nic nie pomaga.
    Naprawdę Koledzy bardzo mi zależy na tym rocie ale ja już 7godzin spędzam i szukam i czytam i oglądam poradniki itp, i wogóle nie udaje mi się.
    Naprawdę zależy mi na tym Roocie.
    Co dalej robić??
    Gdzie szukać??
    :(

Miałem różne telefony i udawało mi się zrotować ale ten to naprawdę jakiś dziki jest już tak powiem że się go dziwnie nie da zrootować, czy jakaś blokada jest czy coś :(

Zastanawiam się czy gdy wezmę ustawienie fabryczne i czy to nie będzie na darmo strata wszystkiego gdy się okaże że też nie będzie chciał kingroot zainstalować. :(

Dodano po 8 [godziny] 30 [minuty]:

Zrobiłem factory reset i też nic nie pomogło, użyłem KingRot, KingoRot, a przy Rootkhp Pro 2.0 mówi że jest zaintalowane a tak naprawde nic nie zrobił na telefonie :/

Teraz szukam softa na ten telefon i ciężko dostać i znaleść, bo może ten soft tak skonstruowany że nie chce dać zainstalować roota a pilnie go potrzebuje w telefonie, całą noc siedziałem do teraz i żadnego rezultatu.

Pomóżcie mi. :(