Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer DEH-p55bt - Nie gra muzyka z telefonu, ale rozmowy działają.

DamianS20171 08 Wrz 2017 12:41 1287 3
  • #1 08 Wrz 2017 12:41
    DamianS20171
    Poziom 5  

Witam, problemem moim jest nie wiem czy zła konfiguracja podłączenie czy może jakaś wada w radiu. Otóż mam radio Pioneer DEH-p55bt, do którego mam podłączony przez bluetooth telefon. Próbowałem telefony różne i z androidem i z ios. Na radiu widnieje napis connected i bez problemu mogę wykonywać rozmowy telefoniczne z użyciem właśnie tego radia i osobnego mikrofonu. W telefonie ewidentnie widać że jest połączony on z radiem, jednakże gdy próbuję odtworzyć jakąś muzykę to leci ona z telefonu, a nie z głośników samochodowych. Mam głośnik przenośny na bluetooth i do niego wystarczy się podłączyć najprościej jak się da przez bluetooth i wszystko działa. Muzyka gra. Nie potrafię zrobić, żeby muzyka grała z głośników samochodowych. Próbowałem różnych sposobów i nie udaje się. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.

0 3
  • #2 12 Wrz 2017 13:46
    DamianS20171
    Poziom 5  

Nikt nic nie wie co może pomóc?

Moderowany przez damiancz:

3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji.

0
  • #3 13 Wrz 2017 08:56
    Cyczki
    Poziom 4  

Witaj. W telefonie z systemem Android wejdź w ustawienia>bluetooth, na liście sparowanych urządzeń znajdź tego Pioneer'a, kliknij i przytrzymaj, lub kliknij obok nazwy urządzenia ikonkę opcji i zaznacz opcję "dźwięk multimediów". Powinno pomóc.

1
  • #4 21 Wrz 2017 23:39
    DamianS20171
    Poziom 5  

Cyczki napisał:
    Witaj. W telefonie z systemem Android wejdź w ustawienia>bluetooth, na liście sparowanych urządzeń znajdź tego Pioneer'a, kliknij i przytrzymaj, lub kliknij obok nazwy urządzenia ikonkę opcji i zaznacz opcję "dźwięk multimediów". Powinno pomóc.

Opcja ta była zaznaczona od początku. Niestety nie to jest tu problemem.

0