Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

- Samsung 2016 A510F - Black Screen

10 Wrz 2017 15:03 909 5
 • Poziom 2  
  Cześć Elektrodziarze,

  Problemem jest brak wyświetlania obrazu w Samsungu 2016 A510F jak na obrazku poniżej. Telefon reaguje normalnie, zrobiłem hard-reset jednak nic nie pomogło. Również poczekałem aż bateria się rozładuje i odczekałem kilka dni, nadal to samo. Na obrazku telefon już z wymienionym wyświetlaczem

  - Samsung 2016 A510F - Black Screen

  Telefon przestał prawidłowo działać kiedy moja siostra upuściła go na ziemie, największe uszkodzenie powstało w tym miejscu.

  - Samsung 2016 A510F - Black Screen

  Postanowiłem więc samemu wymienić wyświetlacz. Jako niedoświadczony z telefonami uszkodziłem stary wyświetlacz w takim stopniu, że nadawał się tylko do wyrzutki... Nowy podłączony wyświetlacz próbował coś wyświetlić po pierwszym uruchomieniu, jednak było to jedynie mrugnięcie kilku poziomych linii w kolorze fioletowym i niebieskim (Chyba. Mignięcie trwało ok 0,1s). Nadal przy naciśnięciu przycisku zasilania próbuje coś wyświetlić, jednak jest to prawie niezauważalne, trwa krócej niż pierwsze i charakteryzuje się zieloną kreską u góry ekranu. (Próbowałem zrobić zdjęcie, jednak nie dałem rady).

  Prosiłbym o rady forumowiczów, Moja siostra ma urodziny 17.09 wtedy chciałbym jej go dać. Mam tydzień :(
  Będę obserwował temat na bieżąco.
 • Poziom 2  
  Szukam uważnie, porównuje ze zdjęciami w internecie.
  Może wam coś rzuci się w oko.
  - Samsung 2016 A510F - Black Screen
 • Poziom 2  
  Jak dla mnie płytka wygląda dobrze, może to jakiś problem z połaczeniem wyświetlacza z płytką? Jutro pójdę do serwisu zapytać co może być przyczyną według nich.

  A jeśli ktoś wpadnie na pomysł co można jeszcze spróbować zrobić w zaciszu domowych, proszę, śmiało piszcie.
 • Poziom 35  
 • Poziom 2  
  Po wizycie w serwisie, stwierdzili uszkodzenie wyświetlacza. Okazało się że kupiłem już uszkodzony wyświetlacz. Teraz czeka mnie dochodzenie swojego przez allegro, będzie ciężko bo używane i w opisie sprzedawca dał " Nie przyjmuje zwrotów ani nie odpowiadam za żadne wady".

  Dzięki za pomoc,
  Pozdrawiam ;)