Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pomoc w doborze TV do 3tys

artur5272 10 Wrz 2017 21:32 336 1
  • #1 10 Wrz 2017 21:32
    artur5272
    Poziom 3  

Witam! 

W najbliższym czasie planuje zakup telewizora ,  jestem troszeczkę  zielony w tej kwestii dlatego znalazłem się na tej grupie , bo nie ufam za bardzo konsultanta w sklepie  

Do rzeczy , szukam telewizora który wiadoma sprawa posłuży na parę lat , głównie będę oglądał programy telewizyjne na cyfrowym Pol.. , w przyszłości planuje zakup STEAM LINKA więc w jakąś tam gierkę zagram ale to się akurat dla mnie mniej liczy , głównie stawiam na obraz przy oglądaniu programów telewizyjnych .

Rozmiar jaki chce to 49cali max 50 cali , odległość w jakiej będę oglądał to +- 2m  , na większy telewizor nie mogę sobie pozwolić z racji braku miejsca , telewizor chce powiesić na ścianie jeżeli to ma znaczenie .

Kwota jaką chce przeznaczyć to 3 tysiące jak będzie warto to mogę dołożyć troszeczkę więcej .

Który model polecacie a jak nie model to z jakiej marki wybierać , ale nie ukrywam licze na dokładny model   Najlepiej jak telewizor dostane w jakimś takim większym sklepie typu MediaExpert , komputronik , neonet , Saturn , RTV EURO AGD , akurat do tych sklepów mam po drodze . 

Z góry dziękuję za każdą pomoc jak i komentarz .  

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson