Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Enigma 2 - brak niektórych kanałów

11 Sep 2017 07:52 4506 3
 • Level 2  
  Witam.Jestem tu nowy i jestem laikiem co do Enigmy,ale od początku,kupiłem dekoder ADB 5800sx z modchip enigma2 z dyskiem 250 gb.Posiadam również dekoder Mediabox od NC+ jest to główny dekoder który przekazuje mi uprawnienia za pomocą Lan do dekodera ADB 2850 multiroom standard, ten dekoder biały wymieniłem na 5800sx bo posiada dysk no i nie wiem jak ustawić oscam który wybrać itd.W głównym dekoderze posiadam kartę czarną a w białym niebieską.Pakiet który posiadam to komfort Extra z Canal plus jeśli to ważne.Sieć Lan mam skonfigurowaną i działa.Po odświeżeniu posiadam kilka kanałów polskich(tvp,tvn,polsat,itd)ale brak kanałów canal+,HBO,Filmbox,Eurosport oczywiście wszystkie HD.Co muszę zrobić i gdzie uatawic żeby je mieć,dodam że na tych kanałach jest stan miernika siła między 75 a 80 procent.brak obrazu i głosu.Proszę o pomoc dokładnie opisać bo nie znam Enigmy jaki kolor guzika na pilocie itd.
  Bardzo dziękuję
  [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
 • Moderator of SAT
  Uzyskasz tylko kilka kanałów, ilość zbliżona do zawartości oferty Smart HD. Na pozostałych kanałach występuje tzw parowanie, odbiór możliwy tylko na zestawie operatora.
 • User removed account  
 • Level 12  
  mihal2002 wrote:
  Inaczej lewizna nie zadziała.

  To żadna lewizna skoro facet ma wykupiony multiroom. On tylko chce go realizować na innym dekoderze niż ma od operatora. Dekoder kliencki ma sparowany z kartą i dlatego po włożeniu tej karty do tego drugiego (z Enigmą 2) dekodera nie odbiera mu wszystkich kanałów z wykupionego pakietu.