Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Enigma 2 - brak niektórych kanałów

11 Wrz 2017 07:52 2871 3
  • Poziom 2  
    Witam.Jestem tu nowy i jestem laikiem co do Enigmy,ale od początku,kupiłem dekoder ADB 5800sx z modchip enigma2 z dyskiem 250 gb.Posiadam również dekoder Mediabox od NC+ jest to główny dekoder który przekazuje mi uprawnienia za pomocą Lan do dekodera ADB 2850 multiroom standard, ten dekoder biały wymieniłem na 5800sx bo posiada dysk no i nie wiem jak ustawić oscam który wybrać itd.W głównym dekoderze posiadam kartę czarną a w białym niebieską.Pakiet który posiadam to komfort Extra z Canal plus jeśli to ważne.Sieć Lan mam skonfigurowaną i działa.Po odświeżeniu posiadam kilka kanałów polskich(tvp,tvn,polsat,itd)ale brak kanałów canal+,HBO,Filmbox,Eurosport oczywiście wszystkie HD.Co muszę zrobić i gdzie uatawic żeby je mieć,dodam że na tych kanałach jest stan miernika siła między 75 a 80 procent.brak obrazu i głosu.Proszę o pomoc dokładnie opisać bo nie znam Enigmy jaki kolor guzika na pilocie itd.
    Bardzo dziękuję
  • Moderator - SAT
    Uzyskasz tylko kilka kanałów, ilość zbliżona do zawartości oferty Smart HD. Na pozostałych kanałach występuje tzw parowanie, odbiór możliwy tylko na zestawie operatora.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    mihal2002 napisał:
    Inaczej lewizna nie zadziała.

To żadna lewizna skoro facet ma wykupiony multiroom. On tylko chce go realizować na innym dekoderze niż ma od operatora. Dekoder kliencki ma sparowany z kartą i dlatego po włożeniu tej karty do tego drugiego (z Enigmą 2) dekodera nie odbiera mu wszystkich kanałów z wykupionego pakietu.